Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАрхив за месяц: Февраль 2015

В Андрушівському районі бійцям АТО допомагають діти, а в Попільнянському для них ремонтують техніку

Керівники районів області продовжують звітувати на житомирських телеканалах про стан виконання мобілізаційних завдань, готовність до реагування на надзвичайні ситуації, допомогу військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та переселенцям.

Так 18 лютого перший заступник голови Андрушівської райдержадміністрації Олег Борисов взяв участь… Читать далее

Обговорювалися проблеми переселенців

Нещодавно під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Савенка О.Ю. проведено засідання районного координаційного Штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції.
Керівник Штабу звернув увагу присутніх, що для оперативного вирішення питань, які пов’язані… Читать далее

Свято Святого Валентина в Андрушівському професійному ліцеї

Свято Святого Валентина в Андрушівському професійному ліцеї14 лютого в актовій залі гуртожитку учні нашого ліцею відсвяткували День святого Валентина. Організатором дійства стала вихователь Семеняка Н.В. Конкурсна програма не залишила байдужими гостей і учасників конкурсів. Пари змагалися в умінні розуміти один одного без слів, говорити лагідні та… Читать далее

Слизька дорога — небезпечна

Взимку найчастіше люди травмуються через слизьку дорогу. Минулого тижня на території автостанції впав літній чоловік, від сильного забою втратив свідомість. Люди, що були поряд, надали потерпілому першу допомогу, викликали “швидку”.
Уберегтися від травм під час ожеледиці можна, якщо дотримуватися простих… Читать далее

Банери

Интернет реклама УБС