Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАрхив за месяц: Декабрь 2012

Накануне Нового года в райцентре Житомирской области задержали мужчину, который убил жену и закопал тело

В г. Андрушевка Житомирской области в результате проведения следственных действий правоохранители задержали жителя с. Чубаровка Андрушевского района.

Об этом сообщили в управлении связей с общественностью МВД Украины.

«Установлено, что 42-летний безработный мужчина несколько дней назад на одной из улиц села… Читать далее

Таланти рідного краю

Українська земля славиться своїми талановитими людьми. Відзначаючи 75 річчя утворення Житомирської області Червоненською селищною радою, відділом культури Андрушівської райдержадміністрації в приміщенні Червоненької ЗОШ I- III ступенів відбулося свято «Таланти рідного краю. Даний захід був присвячений всім талановитим людям, які проживають… Читать далее

Вшанували пам’ять визволителів

Визволення Андрушівського району від фашистських загарбників почалося 25 грудня 1943 року.
Наші війська спочатку звільнили від ворога Яроповичі, Любимівку. Наступного дня визволяли Зарубинці, Лісівку, частину Волиці, Бровки Перші, Міньківці, Городківку.
27 і 28 грудня повністю були звільнені Волиця, Гардишівка. Далі… Читать далее

В Андрушівці відбувся звітно-виборний з’їзд «Свободи»

27 грудня 2012 року в Андрушівці відбувся звітно-виборний з’їзд Андрушівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На з’їзді були розглянуті звіт голови районної організації про діяльність осередку за 2 роки, результати виборів до Верховної Ради, прийнято до лав партії нових членів… Читать далее

Шановні мешканці Андрушівщини!

Наближається святкова і радісна пора Новорічних та Різдвяних свят, з приходом яких ми поринаємо у чарівний світ, створений уявою та фантазіями багатьох поколінь нащих предків.
Відходить в історію ще один рік. Він був насичений подіями, напруженою працею та звершеннями, подарував… Читать далее

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Андрушівській райдержадміністрації

25 грудня 2012 р. о 17.00 в Андрушівці відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації, участь у якому взяв заступник голови райдержадміністрації Ю.А. Олексюк та представник ЗМІ.
Виступаючи перед учасниками засідання… Читать далее

Відбулося виїзне засідання спостережної комісії райдержадміністрації

14.12.2012 року на базі Андрушівського професійного ліцею відбулося виїзне засідання спостережної комісії райдержадміністрації.
У засіданні взяли участь: члени спостережної комісії, представники кримінально-виконавчої інспекції, дирекція та викладачі Андрушівського професійного ліцею.
На порядок денний біли винесені наступні питання:
1. Дотримання особами засудженими… Читать далее

День працівника державної виконавчої служби

Державна виконавча служба входить до системи органів Міністерства юстиції України і здійснює виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб відповідно до законів України.
Завданням державної виконавчої служби своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених… Читать далее

Кайдашева сім’я

Андрушівка Кайдашева сімя“Кайдашева сім’я”- це ціла епопея життя українського села в перші десятиліття після реформи 1861 р.
У своїй повісті І. С. Нечуй-Левицький талановито розкрив внутрішні суперечності патріархального села з його індивідуалізмом та дрібновласницькою ідеологією.
7 грудня комедійна вистава у 2-х діях… Читать далее

День Збройних Сил України

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
До Дня Збройних Сил України фахівцем з соціальної роботи… Читать далее

Страница 1 из 3123
Банери

Интернет реклама УБС