Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАрхив за месяц: Май 2009

В Андрушівці з’явилося цифрове телебачення

Міністерство транспорту і зв’язку України почало трансляцію цифрових каналів у Київській, Житомирській та Одеській областях, а також у Києві. Про це заявив заступник міністра транспорту та зв’язку — голова Держадміністрації зв’язку Олег Проживальський.

«У травні місяці розпочата трансляція на постійній… Читать далее

У жителя м.Андрушівка викрали моторолер

12 травня до Андрушівського РВ звернувся 20-річний житель райцентру із заявою про те, що в період з 20 до 21 години в м.Андрушівка невідомим викрадено моторолер іноземного виробництва вартістю 4 тис. 800 гривень.

Вжитими заходами оперативниками карного розшуку встановлено, що… Читать далее

Прийом громадян вели посадовці правоохоронних органів

Андрушівка начальник обласного УМВС України генерал-майор міліції Присяжнюк Валерій Павлович31 березня в Андрушівському РВ УМВС України в Житомирській області проводив прийом громадян начальник обласного УМВС України генерал-майор міліції Присяжнюк Валерій Павлович (на фото ліворуч), а 2 квітня помічник Міністра внутрішніх справ України Грибан Петро Васильович (знімок праворуч) також зустрічався… Читать далее

З фотокамерою по району

Миньківці школяріВ рамках місячника санітарної очистки та благоустрою територій ведуться роботи в усіх населених пунктах району: ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, вивозиться непотріб, який нерядиві господарі порозкидали, де кому заманулося. У пластиковому полоні опинилися узбіччя доріг, парки, лісосмуги, ліси.
Гарно попрацювали міньківецькі школярі… Читать далее

Банери

Интернет реклама УБС