This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗвернення голови Андрушівської райдержадміністрації щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в країні

Ми із крайнім занепокоєнням і тривогою спостерігаємо за розвитком подій в Україні. Але попри політичне напруження працюємо над вирішенням питань соціально-економічного розвитку району, прийнято Програму економічного і соціального розвитку Андрушівського району на 2014 рік та районний бюджет на 2014 рік.

Вважаю, що вихід із суспільно-політичної кризи потрібно шукати за допомогою конструктивного діалогу між представниками влади і опозиції, а протистояння і заклики до протиправних дій, застосування сили, порушення законів – усе це лише загострить існуючі проблеми і призведе до дестабілізації в нашій державі.

Переконаний, що всі питання мають вирішуватися виключно мирним шляхом. Тому й надалі будемо працювати над збереженням спокою і стабільності в районі.

Банери

Интернет реклама УБС