This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті України

Володимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниГолова обласної ради Володимир Ширма зустрівся із гравцями футбольної команди «Аміко» з Андрушівки. Зустріч відбулась 7 жовтня у прес-центрі обласної ради за ініціативи депутата обласної ради, голови Житомирської обласної федерації футболу Руслана Павлюка.

Футбольна команда «Аміко» виграла чемпіонат України з футболу у віковій групі понад 50 років, який проходив з 30 вересня по 2 жовтня у м. Мукачеве Закарпатської області.

Спортсменам вручили відзнаки від обласної ради та обласної державної адміністрації.

«Ви своїм прикладом показуєте для молоді, яким має бути підхід і до свого здоров’я, і до спорту загалом. Ми бачимо, що нам є на кого рівнятися в футболі, та й не тільки», — сказав Володимир Ширма під час зустрічі з спортсменами.

Голова обласної ради також зазначив, що в депутатському корпусі 7 скликання також є достатньо чудових спортсменів, і нагадав присутнім про збірну команду депутатів усіх рівнів Житомирської області, яка стала бронзовим призером на всеукраїнській Спартакіаді серед органів місцевого самоврядування.
Володимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті України

Банери

Интернет реклама УБС