Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВиставка «Подорож мушлі» Володимира Подлевського

15 вересня (вівторок) о 18.00 в галереї «Грифон» (вулиця Костьольна, 6) відбудеться відкриття художньої виставки Володимира Подлевського «Подорож мушлі» (живопис, левкас).

Володимир Подлевський народився 11 жовтня 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. У 1985 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Член Національної Спілки художників України. Працює і в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Протягом 1990-2009 років провів понад 20 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в обласних художніх музеях Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, у фондах Міністерства культури й туризму України, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикасо (Оклахома, США), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Цикл картин і левкасів Володимира Подлевського «Подорож мушлі» продовжує традиційну для художника тему подорожі. Більшість робіт з «Подорожі мушлі» виконані здебільшого в 2009 році. На цю тему художника надихнули міжнародна морська виставка в Одесі «Марина-2008» та його подорожі до Атлантичного океану, а також на Чорне, Червоне, Середземне моря.

Вже в левкасі «Подорож мушлі», що дав назву циклу, зображено жінку з великою білою мушлею і кораблем, схожим на плавуче місто чи країну. Відтак мушля стала одним із центральних образів нового етапу творчості Володимира Подлевського разом з такими образами, як море, човен, дзвіночок, куля.

Банери

Интернет реклама УБС