This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВиставка «Подорож мушлі» Володимира Подлевського

15 вересня (вівторок) о 18.00 в галереї «Грифон» (вулиця Костьольна, 6) відбудеться відкриття художньої виставки Володимира Подлевського «Подорож мушлі» (живопис, левкас).

Володимир Подлевський народився 11 жовтня 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. У 1985 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Член Національної Спілки художників України. Працює і в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Протягом 1990-2009 років провів понад 20 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в обласних художніх музеях Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, у фондах Міністерства культури й туризму України, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикасо (Оклахома, США), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Цикл картин і левкасів Володимира Подлевського «Подорож мушлі» продовжує традиційну для художника тему подорожі. Більшість робіт з «Подорожі мушлі» виконані здебільшого в 2009 році. На цю тему художника надихнули міжнародна морська виставка в Одесі «Марина-2008» та його подорожі до Атлантичного океану, а також на Чорне, Червоне, Середземне моря.

Вже в левкасі «Подорож мушлі», що дав назву циклу, зображено жінку з великою білою мушлею і кораблем, схожим на плавуче місто чи країну. Відтак мушля стала одним із центральних образів нового етапу творчості Володимира Подлевського разом з такими образами, як море, човен, дзвіночок, куля.

Банери

Интернет реклама УБС