This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбувся семінар голів рад органів місцевого самоврядування

12 жовтня 2012 року на базі Павелківської та Лебединецької сільських рад відбувся семінар голів рад органів місцевого самоврядування Андрушівського району. Учасники семінару ознайомились з роботою установ соціально-культурної сфери сіл Павелки та Лебединці. Відкрив зібрання голова районної ради Мельник Олександр Вадимович. Сільські голови Антон Миколайович Троценко та Олександр Миколайович Опанасюк розповіли своїм колегам про життя та здобутки своїх територіальних громад. Про готовність та завдання закладів соціально-культурної сфери населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період виступив керуючий справами апарату районної ради Михайловський Святослав Анатолійович. Про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року проінформував Чужинов В.О. – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА. З питань загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань виступив начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків Білий Микола Петрович. Про створення міграційної служби та роз’яснення з питань, пов’язаних з паспортизацією населення розповів головний спеціаліст Андрушівського сектору управління державної міграційної служби України в Житомирській області Мосузенко Юрій Валентинович. Керівники апарату районної державної адміністрації Радецький Володимир Іванович розповів головам місцевих рад про порядок здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях з використанням засобів відеоспостереження , доступу та контролю за функціонуванням системи відео спостереження під час проведення виборів народних депутатів України. Перед учасниками семінару виступили директор районного центру зайнятості населення – Солопій Степан Броніславович, головний державний інспектор по Андрушівському району з технічної і пожежної безпеки – Лєксін Ігор Анатолійович, начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ РДА Струць Юрій Миколайович та засновник ТОВ «АгроАндрушівка» Чумак Ігор Ігорович. Підвели підсумки організації та проведення семінару голова РДА Мазур Борис Валентинович та голова районної ради Мельник Олександр Вадимович. В своїх виступах подякували сільським головам сіл Лебединці, Павелки а також усім керівникам установ соціально-культурної сфери цих сіл та керівництву ТОВ «АгроАндрушівка» за великий обсяг робіт проведених по підготовці установ до роботи в осінньо-зимовий період та наголосили на важливості завершення робіт усіх напрямків роботи діяльності рад та їх виконавчих органів.

Банери

Интернет реклама УБС