Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №125.01.2017 відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Сьогодні проблема професійного самовизначення майбутньої професії гостро постає перед старшокласниками. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів потребують підтримки і кваліфікованої до помоги в їхньому професійному виборі. Адже своєчасний та обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу в значній мірі впливає на результати праці, положення і авторитет особистості в суспільстві, колективі, що сприяє найбільш ефективній реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу.
Характерною ознакою сучасного ринку праці є інтенсивне підвищення попиту на кваліфіковану робочу силу. Зросли вимоги роботодавців до якості робочої сили, а з іншого боку вимоги працівників щодо рівня заробітної плати, умов та режиму роботи. Нажаль, чимало робітничих професій діти уявляють такими ж, як на початку 20-го століття. Набагато ширші наші знання про “престижні” спеціалізації: програмування, менеджмент, юриспруденція, бухгалтерія та ін. Свою майбутню спеціальність молода людина повинна обирати самостійно, цілеспрямовано і не поспіхом. Тому ми запрошуємо учнів на індивідуальні консультації в центр зайнятості, щоб надати всебічну інформацію щодо конкретної професії, її змісту, перспектив розвитку, санітарно-гігієнічних умов, шляхів професійного навчання та вірогідного працевлаштування.
Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Відбувся день відкритих вдерей для учнів 10-го класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Банери

Интернет реклама УБС