Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності5 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В засіданні взяли участь голова районної ради Марценюк С.М., голова районної державної адміністрації Дудар О.М., заступник голови районної ради Ляшук М.М., начальник управління фінансів РДА Суботенко Н.О.

На засіданні депутати розглянули питання порядку денного, а саме: внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та внесення змін до Прогорами фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік. За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Також депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Дудара О.М. про готовність Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Старокотельнянської гімназії до опалювального сезону.
Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власностіВідбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності

Банери

Интернет реклама УБС