This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання

Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання24 червня 2016 року відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання.
Голова районної ради Марценюк С.М. за рекомендаціями постійної комісії та голови РДА вніс зміни в порядок денний сесії, включивши ряд питань.

Депутати розглянули та затвердили Програму фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік та Програму публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Андрушівського району на 2016 рік «Доступне казначейство», внесли зміни до Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, які повертаються з АТО, та членів їхніх сімей на 2016-2017 роки.
Не підтримали депутати, внесені головою РДА Дударем О.М. зміни до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік. Вирішили прийняти звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр Міністра України В.Гройсмана, обласної ради та районних рад області щодо вирішення питання забезпечення недостатності фінансового рерурсу в районі на отримання бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.
Сесія ради внесла зміни до районного бюджету на 2016 рік, врахувавши видатки за рахунок вільних лишків:
— комунальному закладу «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради на послуги по підготовці та проведенню торгів по закупівлі природного газу в 2016 році в сумі 2,0 тис.грн.;
— Андрушівській районній ДЮСШ на придбання спортивного інвентаря та проведення ремонтних робіт в сумі 31,6тис.грн.;
— на виконання заходів Програми надання шефської допомоги в/ч А-1912 та В 3231 Збройних Сил України на 2016 рік в сумі 48,7 тис.грн.;
— на виконання заходів Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2016 рік в сумі 7,9 тис.грн.;
— на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в сумі 21,0 тис.грн.;
— на виконання заходів Програми фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік в сумі 50,0 тис.грн.
Депутати також погодили зміни до кошторисних призначень управління праці та соціального захисту населення, терцентру, сектору культури РДА, відділу з питань надання адміністративних послуг РДА тощо.
Емоційно обговоривши виділення коштів на завершення реконструкції школи мистецтв та шкільних котелень, депутати не прийшли до єдиної думки.
Депутати підтримали блок питань комунальної власності:
— Про встановлення розміру орендної плати;
— Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 18.12.2015 року №14 «Про зміну розміру орендної плати»;
— Про внесення змін до Статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
За пропозицією постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села сесія розглянула та підтримала звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації, яка склалася в каменепереробній галузі.
Депутати ради взяли до відома відповідь на депутатський запит Поліщук Г.М. та зняли з контролю рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25 травня 2016 року № 26 «Про депутатський запит Поліщук Г.М. щодо врегулювання ціни на молоко» зняли з контролю.
Зі звітом про результати роботи тимчасової комісії районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал-Інвест» в котельнях Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 та Старокотельнянської гімназії виступив її голова Горкун В.І. Рекомендації, викладені в звіті депутати вирішили направити виконавцям для негайного розгляду та вжиття заходів щодо їх впровадження.
Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання

Банери

Интернет реклама УБС