This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулися Загальні збори громадян в с.Ст.Котельня та с.Старосілля

Відбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с Старосілля23.03.2016р. відбулися Загальні збори громадян в с.Ст.Котельня та с.Старосілля. Участь в зборах взяли голова районної ради Марценюк С.М., заступник голови районної ради Ляшук М.М., керуючий справами апарату районної ради Михайловський С.А, в.о. начальника відділу Держгеокадастру в Андрушівському районі Масира П.В.

Звіт сільського голови Свірського А.А. перед Старокотельнянською територіальною громадою.

Старокотельнянська сільська рада нараховує 14 депутатів по округах. За 2015 рік відбулося 14 засідань сільської ради та постійних комісій, де вирішувалися різноманітні поточні та перспективні питання життя громади, хід державних, обласних, місцевих програм та інші питання віднесені до компетенції сільської ради.
Щомісяця проводяться засідання виконавчого комітету, який налічує 7 чоловік, де вирішуються питання віднесені до його компетенції.
Бюджет сільської ради формується з надходжень податків підприємств, організацій, установ, фізичних осіб, зареєстрованих на нашій території, державних дотацій та субвенцій. Ключовими статтями доходів місцевого бюджету є: податок з доходів фізичних осіб (легальне працевлаштування) та земельний податок. Основними платниками бюджетних надходжень є: СТОВ « Старокотельнянське», ТОВ « Жива нива».

Територія сільської ради становить 5213,6 га, в межах населеного пункту- 685,93 га, площа розпайованих земель- 3315,3 га, власників земельної частки (паю)- 886 . Загальна чисельність господарських дворів 751 , в яких зареєстровано 1718 жителів . Учасників війни — 2 чоловік, — учасників АТО – 13 чоловік, один інвалід війни, двоє учасників бойових дій, чотири ліквідатори аварії на ЧАЕС та 8 жителів нашого села служать в зоні АТО.
На території сільської ради працює 17 торгових точок, два рази в тиждень працює виїзний ринок.
Налагоджена робота в населеному пункті ветеринарної дільниці, яка надає послуги по лікуванню та щепленню тварин в індивідуальних господарствах, штучному заплідненню тварин.
За 2015 рік народилося в населеному пункті — 23 дітей, в 2015 році померли 29 жителів села, і вже в цьому році уже померло 7 односельчан.

На території сільської ради проживає 120 дітей дошкільного віку . Учні шкільного віку підвозяться шкільним автобусом до гімназії із сіл Нова Котельня та Волосів. 52 дітей дошкільного віку відвідує дитячий садок
«Колосок» .
В минулому році ми відзначили 40 -річчя нашого дошкільного закладу «Колосок», одного з найкращих сільських дошкільних закладів області. Теплі слова подяки завідуючій Сокольчук Галині Миколаївні , всьому колективу, батькам, спонсорам за плідну працю , вміння знати вихід із складних ситуацій сьогодення. В цьому році заплановано відкриття дитячого спортивного залу, ремонт вхідних східців, поточний ремонт вуличного освітлення.
Гімназія – сучасний навчальний заклад з матеріальною базою відповідних освітніх вимог. Приємно відмітити факт тісного взаєморозуміння між гімназією та сільською радою . Ми вдячні дирекції гімназії за те, що надає актовий зал для проведення репетицій учасників художньої самодіяльності, концертів та інших заходів. Тричі на тиждень в спортзалі займається сільська волейбольна команда. Юні спортсмени виборюють перемоги на змаганнях різного рівня.
Надаються транспортні послуги шкільним автобусом. На харчування дітей в гімназії сільська рада виділила кошти, в міру можливості забезпечуємо гімназію дровами.
Учнівські волонтерські загони допомагають у благоустрої території громади, надають допомогу громадянам.

Культура

З давніх давен славиться наша котельнянська земля своїми талантами . В дні радості і в дні печалі в селі звучить пісня. З гордістю хочу сказати слова вдячності всім учасникам художньої самодіяльності , які є фаворитом багатьох пісенних оглядів районного та обласного рівнів ( керівник Басюк Олексій Володимирович ). В цьому році наш колектив поповнився молодими талантами. Колектив художньої самодіяльності Старокотельнянського будинку культури систематично організовує концерти до визначних дат. На районному огляді художньої самодіяльності в лютому місяці виступ наших учасників був найкращий серед усіх колективів району.
На жаль,ми маємо багато проблем з приміщенням будинку культури, який знаходиться в край незадовільному стані. Через аварійний стан приміщення, сільська бібліотека вимушена була переїхати в адмінбудинок. Сільська рада віднайшла кошти на перекриття в цьому році даху приміщення будинку культури . І я надіюсь, що в цьому році ця проблема буде вирішена. Працівникам культури необхідно шукати шляхи вирішення фінансового забезпечення, активізувати роботу по наданню платних послуг. З молоддю села проводити різноманітні заходи, що дасть можливість додатково наповнити бюджет закладу культури.

Соціальний захист

При сільській раді працює два працівники територіального центру обслуговування населення. Ними щосереди проводяться прийоми громадян з питань соціального захисту. Приймаються заяви на призначення субсидій та соціальних виплат сім’ям з дітьми, призначення допомоги інвалідам та дітям інвалідам, також проводиться первинна обробка документів для здачі їх до управління соціального захисту населення. Ведеться робота по виявленню сімей із складними життєвими обставинами та їх соціальний супровід.
За період 2015 року:
• проведений подвірний обхід окремих категорій громадян, які потребують різних видів допомоги;
• проведена робота по оформленню документів на отримання субсидії на тверде паливо та скраплений газ 10 чоловікам;
• до 9 травня з управління праці та соціального захисту надали одноразову допомогу учасникам війни та учасникам бойових дій та прирівняних до них;
• чотирьом чоловікам надана матеріальна допомога;
• надавалася допомога в отриманні пенсійних посвідчень пенсіонерам;
• проводиться обмін книжок по газу, звернулося 20 чоловік;
• соціальні послуги вдома отримують 24 особи одиноких та одиноко проживаючих, яких обслуговує соціальні працівники Люлько Надія Миколаївна та Вознюк Тетяна Степанівна ;
• залучаються учні-волонтери для допомоги учасникам війни, одиноким пенсіонерам у прибиранні подвір’я та допомоги на присадибних ділянках;
• проводять роботу пенсіонери-волонтери у роз’ясненні населенню інформації про соціальний захист населення, а також поточної інформації;
• співпраця з відділом у справах дітей у вирішенні питань не благонадійних сімей, багатодітних сімей, дітей сиріт;
• співпраця з дільничною лікарнею — проводиться робота по проходженню пенсіонерів медичних оглядів.
Кожного року проводяться Святкові вогники присвячені Дню Перемоги, Дню людей похилого віку, Міжнародному дню інвалідів, де по мірі можливості надаються продовольчі набори та проводяться зустрічі. Такі заходи проводяться при підтримці депутатів та виконкому сільської ради, працівників будинку культури, дирекції гімназії, спонсорської допомоги підприємців села.

Транспорт і дороги.

Майже всі дороги села потребують капітального ремонту, особливо занедбані дороги районного значення це — вулиця Миру, Камінна, Андрушівська. Основною причиною руйнування дорожного полотна є рух великовантажних автомобілів вагою понад 50 тон до сільськогосподарських підприємств, цегельного заводу , деревообробного заводу.
В цьому році рішенням 5 сесії сільської ради 7 скликання заплановані кошти на ремонт доріг та частково на ямковий ремонт. Я надіюсь, що ми зможемо відремонтувати намічені ділянки доріг.
Другим напрямом вирішення даної проблеми є надходження спонсорської допомоги для утримання доріг від вищезгаданих підприємств . Вкрай небезпечним для дорожнього руху є самовільна забудова споруд, загорож, складування будівельних матеріалів від краю дороги до п’яти метрів . Для вирішення даної проблеми необхідно прийняти рішення щодо заборони даних дій.

Благоустрій

Питання благоустрою в нас щороку одне з найболючіших питань та найактуальніших питань, адже порядок, належний санітарний стан, вуличне освітлення, стан доріг, впорядковані сільські кладовища, розвиток інфраструктури – одне з ключових питань сьогодення. В напрямку благоустрою території робота ведеться по кільком напрямкам. Рішенням виконавчого комітету всі прилеглі території закріплені за місцевими підприємствами, установами, організаціями. В даний час ми заключили договір з ПП «Енергосервіс – плюс» на ремонт вуличного освітлення по вулиці Житомирській, Камінній, Східній, Любченко та в центрі села.
Слід позитивно відзначити роботу трудових колективів гімназії, дільничної лікарні, ДНЗ в даному напрямку. Дякуючи підтримці керівництва СТОВ «Старокотельнянське» та « Жива нива» ліквідовуємо несанкціоновані сміттєзвалища, але вони знову «ростуть», хоча щочетверга проводиться централізований вивіз сміття. Несанкціоновані смітники не будуть рости мабуть тільки тоді, коли запровадимо штрафні санкції. Всім жителям населеного пункту нагадую, що викид сміття на несанкціоновані сміттєзвалища буде суворо наказуватись, згідно Закону та Правил благоустрою населеного пункту.
Я пропоную ввести штраф за викид сміття в не відведеному для складування сміття місці — від 150 до 360 гривень .
Щовесни та восени проводяться місячники благоустрою, активно працюють волонтерські шкільні загони.
Ми розробили заходи по організації робіт по благоустрою населеного пункту. В цьому році проведена велика робота по благоустрою трьох кладовищ за рахунок зібраних коштів жителів територіальної громади. Виконавчим комітетом сільської ради було розроблене «Положення про похоронну справу». В зв’язку з нестачею коштів на впорядкування кладовищ, виконавчий комітет пропонує залучати кошти за поховання громадян. В цьому році ми плануємо вирізку аварійно — небезпечних дерев на кладовищах. Дане питання уже погоджене з екологічною службою, плануємо ремонт ритуальної площадки на центральному кладовищі та будівництво ритуальної площадки на новому кладовищі , встановлення громадських туалетів.
Висловлюю слова вдячності тим, хто допомагає нам в благоустрої кладовищ та населеного пункту – це товариству СТОВ «
( директор Ракович А.С.), ТОВ « Жива нива» ( Язиков О.В., Дорош М.В. )
Особлива подяка Могильницькому Віктору , Могильницькому Андрію, Яремчуку Сергію, Яремчуку Олександру, Артемчуку Олексію , Вознюку Ігорю , Остапчуку Дмитру , Шахову Миколі, Якимець Миколі, Свірському Максиму , Ващенко Володимиру.

Охорона здоров’я.

На території сільської ради є повністю укомплектований необхідним обладнанням комунальний заклад « Центр первинної медико – санітарної допомоги» Андрушівської районної ради Житомирської області, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, ФП. Сумна доля спіткала терапевтичне відділення нашої лікарні. Припинення діяльності терапевтичного відділення № 2 Андрушівської центральної районної лікарні на базі Старокотельнянської амбулаторії загальної практики з 0 4 березня 2016 року спричинило значні незручності для жителів населеного пункту та навколишніх сіл. До центральної районної лікарні 25 км. , а до районного центру зовсім немає налагодженої схеми міжрайонного автобусного сполучення.
В зв’язку з цим, значно погіршилась якість надання медичної допомоги жителям населеного пункту та навколишніх сіл ( Нова Котельня, Волосів, Іванків, Івниця, Новоівницьке), особливо в нічний та в не робочий час, та у вихідні дні.
При проведенні даної реорганізації жодним чином не враховувалася думка громадськості, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Всіляко підтримуючи курс Держави на децентралізацію влади , ми глибоко стурбовані тим, що ліквідація терапевтичного відділення проводиться без врахування перспективних планів майбутнього укрупнення населених пунктів.
Ми будемо просити вище стоячі органи відкрити на базі Старокотельнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини
пункт тимчасового базування бригади екстреної та невідкладної допомоги, або благодійний фонд, що в значній мірі зняло б соціальну напругу серед жителів територіальної громади та в якійсь мірі виправдало б непопулярні дії влади Прекрасне приміщення за рік — два прийде в непривабливий стан. Нам дуже прикро, що збудоване руками наших жителів руйнується сучасною системою. Село старіє і кожному жителю лікарня просто необхідна. Прийнято Звернення територіальної громади с. Стара Котельня до голови Андрушівської районної державної адміністрації Дударя Олександра Миколайовича та голови районної ради Марценюка Сергія Михайловича, депутатів районної ради про можливість відкриття на базі Старокотельнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини
пункту тимчасового базування бригади екстреної та невідкладної допомоги або благодійного фонду « Благодійний фонд с. Стара Котельня».
Відбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с СтаросілляВідбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с СтаросілляВідбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с СтаросілляВідбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с СтаросілляВідбулися Загальні збори громадян в с Стара Котельня та с Старосілля

Банери

Интернет реклама УБС