This page will be blocked on 20th April. To avoid this, please upgrade to PRO or VIP plan for only 41 UAH a month in your hosting panel.
This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулася шоста сесія Андрушівської районної ради сьомого скликання

Відбулася шоста сесія Андрушівської районної ради сьомого скликання25 березня 2016 року відбулася шоста сесія районної ради сьомого скликання. Перед депутатами з інформаціями про виконання програм виступили зав.сектором економіки та розвитку інфраструктури РДА Н.Д.Хомяк, начальник відділу Держгеокадастру в Андрушівському районі П.В.Масира, начальник відділу освіти РДА В.А.Бобер, головний спеціаліст відділу освіти А.В.Ніколайчук, методист відділу освіти С.О.Рудюк, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА М.О.Міняйленко. Депутати розглянули на затвердили Програму залучення інвестицій в економіку Андрушівського району на 2016-2020 роки та Програму підтримки роботи відділу з питань надання адміністративних послуг Андрушівської районної державної адміністрації на 2016-2017 роки, а також внесли зміни до трьох раніше прийнятих програм, до Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району та Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, до статутів комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради та центральної районної лікарні, до штатного розпису районної ради. Сесією прийняте рішення про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновниками (співзасновниками) яких є Андрушівська районна рада. Депутати створили комітет з конкурсних торгів виконавчого апарату районної ради, затвердили Положення про даний комітет та його персональний склад. На пленарному засіданні прозвітував про роботу тимчасової комісії для вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал-Інвест» в котельнях Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 і Старокотельнянської гімназії голова комісії депутат ради В.І.Горкун. За пропозицією депутата Мазура Б.В. депутати створили тимчасову комісію для вивчення стану виконання робіт по реконструкції школи мистецтв, будівництву тепломережі та ефективності використання коштів на зазначені цілі. Депутати ознайомилися з відповідями на депутатські запити Горкуна В.І. та Ананченко Л.П. Після детального обговорення були внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік.
Також депутати погодили участь заступника голови районної ради М.М.Ляшука у конкурсному відборі на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України на заочну форму навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
В роботі сесії взяв участь Депутат Верховної Ради України О.В.Ревега.
Вперше велася відео зйомка пленарного засідання ради.


Відбулася шоста сесія Андрушівської районної ради сьомого скликання

Банери

Интернет реклама УБС