Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВ парку-садибі родини Терещенків в м.Андрушівка відбудуться святкові урочистості до Дня незалежності

Шановні жителі та гості Андрушівського району!

24 серпня 2016 року в парку-садибі родини Терещенків в м.Андрушівка відбудуться святкові урочистості до Дня незалежності з залученням представників влади та громадськості міста, сольний концерт студентки Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва Ані Коксун та вихованців Андрушівської школи мистецтв. Прем’єра документального фільму «Віхи становлення незалежності на Андрушівщині» (початок 19:00 год.).

26 – 28 серпня 2016 року в парку-садибі родини Терещенків в м.Андрушівка відбудеться Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Рушники мого краю» за участю творчих колективів України, Білорусії, Литви, в тому числі в рамках виконання проекту «Український Донбас» колективи з Донецької та Луганської областей. В програмі свята представлення виробів майстрів народно-ужиткового мистецтва, робота етнографічних містечок, концерт за участю колективів Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнка, ансамблю національного обряду «Родослав», гурту «Древляни» Житомирської обласної філармонії ім.Святослава Ріхтера та кращих аматорських колективів Житомирщини. Відбудуться конкурси короваю та кращого українського костюма.

Банери

Интернет реклама УБС