Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану

В Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану15 лютого 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану, Дня вшанування Героїв небесної сотні та учасників АТО «Герої наших днів».
До слова були запрошені голова районної державної адміністрації О.М. Дудар, голова районної ради С.М. Марценюк, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав Василь Шикір, голова Андрушівської спілки ветеранів війни та учасників АТО Олександр Богайчук, голова районної ради ветеранів А.Б.Дергай.
Для глядачів звучали музичні твори на військову та патріотичну тематику, які супроводжувались зворушливими фото відеоряду.
В Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з АфганістануВ Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану

Банери

Интернет реклама УБС