Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВ Андрушівському районному будинку культури відбулися урочисті збори

В Андрушівському районному будинку культури відбулися урочисті збори7-го грудня 2016 року в Андрушівському районному будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
Сьогодні місцеве самоврядування відіграє виняткову роль у житті держави, місцевих громад та кожного громадянина.
Представникам органів місцевого самоврядування випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших питань та підвищувати рівень їхнього життя.
Голова Андрушівської районної ради Марценюк Сергій Михайлович у своєму виступі відзначив особливу роль представників органів місцевого самоврядування та нагородив грамотами і цінними подарунками кращих із них.
За організацію тісної співпраці і взаємодії з органами місцевого самоврядування також було відзначено представників інших органів влади, підприємств, організацій, підприємців які працюють на території Андрушівського району. Було відзначено подякою також і колектив Андрушівського центру зайнятості і вручено цінний подарунок.
Марценюк С.М. висловив побажання і надалі проводити роботу і зміцнювати тісну співпрацю на благо наших громад і жителів району.
В Андрушівському районному будинку культури відбулися урочисті збориВ Андрушівському районному будинку культури відбулися урочисті збори

Банери

Интернет реклама УБС