This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВ Андрушівській гімназії пролунав останній шкільний дзвоник

В Андрушівській гімназії пролунав останній шкільний дзвоникГолова Андрушівської районної державної адміністрації Р.В. Гаврилович, голова Андрушівської районної ради В.В. Костик завітали на свято останнього дзвінка до Андрушівської гімназії.
Керівник району Р.В. Гаврилович привітав учнівський, педагогічний і батьківський колективи Андрушівської гімназії. Роман Васильович побажав випускникам успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійному житті, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Зазначив, що молодь – це наше майбутнє, і від неї залежить подальше процвітання держави. Висловив сподівання, що незалежно від обраної професії, молоде покоління зробить гідний внесок у розквіт держави і Андрушівського краю зокрема.
На святковій лінійці було відзначено обдарованих дітей, які показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.
Свято останнього дзвоника продовжилося концертною програмою, яку підготували школярі.
Пролунав останній дзвоник, сповістивши про те, що навчальний рік закінчився і попереду довгоочікувані канікули, а для випускників – вступ до навчальних закладів.
А останній шкільний вальс і останній дзвоник вкотре нагадав про незабутні шкільні роки.

Банери

Интернет реклама УБС