This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВ Андрушівці на акцію ‘Я — Волноваха’ прийшли родичі військовослужбовців

17 січня, в знак солідарності з усією Україною, в місті Андрушівка відбулася акція «Я — Волноваха», — повідомляють на сайті РДА.

На акції були присутні керівники району та міста, працівники підприємств, організацій та установ району, громадськість.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради В.В. Костик засудив дії терористів, висловив глибоке співчуття родинам загиблих та постраждалих.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих під Волновахою та всіх, хто загинув від рук терористів.

Дружина військовослужбовця Ірина Колосенко розповіла, що зараз її чоловік перебуває на Сході України та пліч-о-пліч з іншими патріотами відстоює мирне життя та краще майбутнє наших дітей.

Нікого не залишив байдужим виступ матері військовослужбовця Валентини Сірої , яка наголосила на важливості моральної та матеріальної підтримки військовослужбовців. Подякувала всім, хто надавав і надає посильну допомогу нашим солдатам та закликала єднатися, тому, що лише в єдності наша сила і лише разом ми можемо подолати ворога.

Банери

Интернет реклама УБС