Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниУчасть у роботі сесії Андрушівської районної ради

Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиУ п’ятницю взяв участь у роботі сесії Андрушівської районної ради. Це вже не вперше, і добре помітно, що на Андрушівщині не тільки започатковують добрі традиції, але й підтримують їх.
Одна з них — вітання іменинників серед депутатів. Тих — хто відзначав свій День народження у міжсесійний період. Цього разу вітали разом із керівництвом району ще кількох іменинників. Серед них — і ювіляр Віктор Дерда, який саме цього дня відзначав свій 55-річний ювілей.
Звісно, важливою складовою депутатської діяльності є співпраця з депутатами місцевих рад, сільськими головами. Адже вони на місці найкраще знають, які існують і проблеми, і здобутки, і мають власне бачення того, як виходити із ситуації.
На Андрушівщині, як і практично скрізь по округу, однією із ключових проблем є стан доріг, як між населеними пунктами, так і в самих селах. Головна проблема, про яку згадували у цьому контексті — відсутність коштів. Втім, створення в Україні на виконання прийнятих законів дорожнього фонду дає великі сподівання на те, що вже з наступного року ця проблема почне вирішуватися набагато серйозніше. І не тільки на Адрушівщині, але й Ружинщині, Попільнянщині, Бердичівщині. Хоч цього року вже вдалося зробити чимало: ремонтується дорога Житомир-Бердичів, яка не знала капітального ремонту з часу її створення, покладено новий асфальт і на дорозі від Турбівки Попільнянського району до самої Попільні. Працюватимемо і далі у цьому напрямку.
Нинішнього року з Фонду соціально-економічного розвитку було виділено десятки мільйонів гривень на округ. Правда, не скрізь на місцях виявилися готовими до вчасного освоєння цих коштів. Насамперед — через відсутність відповідної проектно-кошторисної документації. Саме тому звернувся до сільських голів Андрушівського району з проханням не зволікати і вже зараз взятися за розробку найбільш актуальних проектів з тим, аби в наступному році отримати на їх реалізацію якомога більшого фінансування. Це стосується, по суті сіл і селищ не тільки Андрушівського району, але й всього округу.
Як і скрізь, актуальною залишається тема створення та функціонування об’єднаних територіальних громад, про що вкотре наголосили і депутати Андрушівської районної ради, і сільські голови. Найбільша проблема, як вже відзначав я раніше після візиту на Ружинщину — брак достовірної інформації про це. Саме це й гальмує процес створення об’єднаних громад. Тому було надано вичерпні відповіді на всі поставлені питання з цього приводу.
На наслідками відвідування сесії Андрушівської районної ради стало очевидним, що назріли ряд питань, які потребують і законодавчого врегулювання. Тому тепер моє завдання, як народного депутата, у співпраці з іншими колегами-парламентарями, розробити відповідні законодавчі механізми задля вирішення піднятих питань, аби була максимально врахована думка і побажання людей.
Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної ради
Олександр Ревега

Банери

Интернет реклама УБС