This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниУ смерті машиніста на цукровому заводі в Житомирській області винні директор і його заступник, — Держгірпромнагляд

Спеціальна комісія територіального управління Держгірпромнагляду завершила розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 19 листопада 2013 на ПАТ «Червонський Цукровик» в селищі Червоне Андрушівського району.

Про це повідомили в прес-службі ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області.

Трагічний випадок трапився з машиністом гідроагрегатів, котрий впав у агрегат, що призначений для подачі цукрового буряку на завод.

У ході розслідування нещасного випадку при токсикологічному дослідженні крові потерпілого етиловий спирт ні виявлено.

Перевіривши матеріали спеціально проведеного розслідування нещасного випадку з із смертельним наслідком, покази свідків та людей, причетних до нього, комісія прийшла до висновку, що загиблий під час виконання своєї роботи скоріш за все впав на бетонну основу сплавного майданчика. Після цього, він вдарився головою , втратив свідомість і впав в гідротранспортер, який був неогродженим, де захлинувся водою, внаслідок цього робітник опинився під шибером. Там загиблий отримав іще декілька травм металевими частинами агрегату.

«За результатами проведеного дослідження, встановлено кілька причин настання нещасного випадку, а саме — недостатня надійність засобів виробництва і невиконання посадових обов’язків: відсутність контролю за забезпеченням безпечних умов праці.

Відповідальними особами за даний нещасний випадок комісія бачить: виконавчого директора ПАТ «Червонський Цукровик», який не забезпечив працівникам безпечні умови праці, та заступника виконавчого директора з охорони праці ПАТ «Червонський Цукровик», який не здійснював контроль за безпекою праці.», — повідомляють у прес-службі Держгіпромнагляду.

Відповідно до рішення комісії, до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання вимог раніше виданого припису, за не належне забезпечення безпечних умов праці і неналежний контроль за дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці притягнуті виконавчий директор заводу і його заступник з охорони праці.

Нагадаємо, що в листопаді на цукровому заводі в селищі Червоне в каналі для подачі буряка знайшли труп машиніста.

Банери

Интернет реклама УБС