This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниУ Житомирській області визначено перших фіналістів обласного етапу III Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт»

На Житомирщині стартував мистецький проект політичної партії «Українська платформа» «Зорецвіт». Перше прослуховування відбіркового туру пройшло у смт Андрушівка. Сцена районного Будинку культури зустрічала конкурсантів з трьох районів області – Андрушівскього, Попільнянського та Ружинського. Оцінювало виступи молодих вокалістів поважне журі: Андрій Глибко – керівник дитячих естрадних колективів Житомира, випускник Харківського Національного університету мистецтв; Василь Шморгун – лауреат міжнародних конкурсів артистів естради, соліст Житомирської обласної філармонії; Петро Даценко – кандидат мистецтвознавства, голова журі Всеукраїнського конкурсу «Зорецвіт», директор Житомирської обласної філармонії.

«Хочеться відзначити достатньо високу вокальну підготовку конкурсантів, які приїхали до Андрушівки, — зазначив Петро Даценко. — Приємно й те, що у кожного з учасників були гарні сценічні костюми, які доповнювали образ, відповідно до пісні».

Голова журі нагадав, що в 2011 році на Житомирщині проходить більш жорсткий відбір вокалістів. Якщо торік у районних турах взяли участь 834 дитини, 93 з них потрапили на обласний етап, то в цьому році буде відібрано лише 25 дітей. А на Всеукраїнському рівні Житомирщину представлятимуть тільки три вокалісти. Змінилися й певні статті Положення «Зорецвіту» – відмінено участь в конкурсі молодшої групи. Таке рішення оргкомітету обумовлюється тим, що на Всеукраїнський тур, як правило, потрапляють старші за віком діти, і перемога — за старшими. Бо в них і більше досвіду, і більше років занять вокалом, а значить вищий рівень професійності. Щоб не наносити психологічної травми випробуванням конкурсом зовсім маленьким його учасникам, цього року відмінено молодшу групу і визначено дві вікові категорії конкурсантів – від 12 до 15 років і від 16 до 19 років включно.

Що ж до переможців відбіркового туру в Андрушівці, то ними стали 16-річний Сергій Мацюк з села Вчорайше Ружинського району та 14-річна Інна Кондратюк з Андрушівки. Саме їм тепер 4 червня 2011 року доводити журі та глядачам, присутнім на заключній частині обласного етапу «Зорецвіту», що вони достойні взяти участь у фіналі III Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю. Традиційно національний тур «Зорецвіту» пройде 18-19 червня 2011 року на Житомирщині, у селищі Мар’янівка Баранівського району. Засновником Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Зорецвіт» є народний депутат України, голова політичної партії «Українська платформа» Павло Жебрівський.

Банери

Интернет реклама УБС