This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРозпорядження голови районної державної адміністрації 23.09.2016 № 378

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 23.09.2016 № 378
Про затвердження Порядку виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей
Відповідно до статей 6, 13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, які повертаються з АТО, та членів їхніх сімей на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 26.02.2016 № 11 (зі змінами) та з метою створення сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, МВС України, які повертаються з зони проведення АТО, та їхніх сімей, а також з метою надання їм фінансової підтримки:
1. Затвердити Порядок виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей, що додається.
2. Дане розпорядження набирає чинності після державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Савенка О.Ю.

Голова державної адміністрації О.М.Дудар

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
23.09.2016 № 378

Порядок виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей

1. Порядок виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей (надалі – Порядок) розроблений відповідно до Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, які повертаються з АТО, та членів їхніх сімей на 2016 – 2017 роки, що затверджена рішенням п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 26.02.2016 № 11 (зі змінами) (надалі – Програма) та визначає порядок виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей.
2. Адресна грошова допомога виплачується демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей для покращення матеріального стану.
3. Для отримання адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей відповідно до Програми заявники подають до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації письмову заяву із зазначенням суми допомоги та її цільового призначення.

4. До заяви додаються такі документи:
4.1) Копія посвідчення «Учасник бойових дій» або «інвалід війни» та довідки про безпосередню участь в АТО.
4.2) Копія сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації.
4.3) Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті) заявника.
4.4) Банківські реквізити рахунку отримувача.
4.5) Акт обстеження матеріально-побутових умов проживання отримувача допомоги складений посадовими особами місцевої ради за місцем проживання отримувача, в якому зазначається про необхідність отримання допомоги та її цільове призначення.
4.6) Довідка про склад сім’ї учасника бойових дій в зоні проведення АТО.
5. Робоча група з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх батькам і сім’ям, яка утворена розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.10.2014 року № 307 (зі змінами) (далі Робоча група) розглядає документи та приймає рішення щодо виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей, яке оформляється відповідним протоколом. Протокол складається секретарем Робочої групи протягом 2-х календарних днів та підписується усіма присутніми членами Робочої групи протягом 3-х календарних днів.
Підставою для здійснення виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей є рішення Робочої групи.
На підставі відповідного рішення Робочої групи видається наказ начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
Робоча група при прийнятті рішень керується умовами Програми та цим Порядком.
6. Засідання Робочої групи проводиться по мірі необхідності, а щодо виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей не рідше одного разу на квартал. Дата проведення засідання визначається головою. Засідання Робочої групи вважається правомочним за умови, якщо на ньому присутні не менше 2/3 її членів. Рішення Робочої групи вважається прийнятим, якщо за нього проголосують більше половини присутніх членів Робочої групи. Про дату проведення засідання члени Робочої групи мають бути повідомлені попередньо за 1 день.
7. Рішення щодо виплати адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та членам їхніх сімей, приймається Робочою групою по кожній особі окремо.
8. Адресна грошова допомога виплачується за рахунок коштів районного бюджету через управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.
9. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснює реєстрацію заяв про виплату матеріальної допомоги та документів, визначених у пункті 4 цього Порядку; облік громадян, які звертаються за матеріальною допомогою, передбаченою цим Порядком.

Керівник апарату райдержадміністрації О.Ю.Савенко

Банери

Интернет реклама УБС