Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРозпочато синхронне наземне мовлення DVD-T в Київській, Житомирській та Одеській областях

Відповідно до ліцензії НР № 0478-п від 07.04.2008 року, яка була видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення компанії «Українські цифрові телемережі» (УЦТМ), які передають засобами компанії та Концерну РРТ з квітня 2009 року розпочато в тестовому режимі наземне цифрове мовлення у Київській, Житомирській та Одеській областях в стандарті DVB-T пакету з 10 ТВ програм з використанням стандарту стиснення MPEG-4 H.264 AVC.

У зв’язку з тим, що мовці, переможці конкурсу на частотні виділення МХ-4, не враховуючи каналу М2, у котрий раз не змогли надати провайдеру сигнал для трансляції, Національна рада 31 березня 2009 затвердила рішення надати компанії УЦТМ, яка має ліцензію оператора цифрового мультиплексу МХ-4, дозвіл тимчасово транслювати інші канали.

Такими каналами стали: 1+1; Культура; Інтер; Мегаспорт; М2; КДТРК; MUSICBOX; TВi; Гумор ТБ; НТН.

Сегменти мережі синхронного мовлення були побудовані протягом 2007 — 2008 років. Протягом кінця 2007 і початку 2008 року спеціалістами Київського та Житомирського філій Концерну РРТ разом з підприємством «Квант-Ефір» за кошти державного бюджету побудували сегменти двох зон одночастотне синхронного мовлення в Київській і Житомирській областях (18 і 17 зони відповідно).

У другій половині 2007 року при відвідуванні Одеської області Президентом України було запропоновано забезпечити впровадження цифрового телевізійного мовлення на півдні Одеської області, який відноситься до 70 і 74 зонах. Одеський ОРТПЦ Концерну РРТ забезпечив виконання цього завдання. Мережа розвинена за рахунок коштів розвитку підприємства.

Таким чином, на даний момент мережа працює наступним чином:

Головна станція мультиплексування на 10 ТВ програм стандарту MPEG-4 в місті Києві, на базі обладнання фірми Scopus з системою моніторингу NMCS, розробленої НВП «Квант-Ефір».

Житомирська область (зона мовлення № 17) мовлення здійснюється на 28 ТВ каналі:

— Передавач потужністю 1 кВт — Київська обл., Макарівський р-н, с.Калинівка.
— Передавач потужністю 1,2 кВт — Черняхівський р-н, с. Андріївка.
— Передавач потужністю 250 Вт — м. Житомир, вул. Київська, 102.
— Передавач потужністю 30 Вт — м. Житомир, пр-т Миру, 11.

Доставка ТВ програм до передавача в м. Житомир і н.п. Андріївка здійснюється по ВОЛЗ.

Всі цифрові передавачі працюють з параметрами, які були обрані згідно з рекомендаціями Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», а саме:

— Модуляція — 64-QAM;
— FEC — 3/4;
— FFT — 8k;
— Захисний інтервал — 1/4.

Банери

Интернет реклама УБС