This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРозпочато синхронне наземне мовлення DVD-T в Київській, Житомирській та Одеській областях

Відповідно до ліцензії НР № 0478-п від 07.04.2008 року, яка була видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення компанії «Українські цифрові телемережі» (УЦТМ), які передають засобами компанії та Концерну РРТ з квітня 2009 року розпочато в тестовому режимі наземне цифрове мовлення у Київській, Житомирській та Одеській областях в стандарті DVB-T пакету з 10 ТВ програм з використанням стандарту стиснення MPEG-4 H.264 AVC.

У зв’язку з тим, що мовці, переможці конкурсу на частотні виділення МХ-4, не враховуючи каналу М2, у котрий раз не змогли надати провайдеру сигнал для трансляції, Національна рада 31 березня 2009 затвердила рішення надати компанії УЦТМ, яка має ліцензію оператора цифрового мультиплексу МХ-4, дозвіл тимчасово транслювати інші канали.

Такими каналами стали: 1+1; Культура; Інтер; Мегаспорт; М2; КДТРК; MUSICBOX; TВi; Гумор ТБ; НТН.

Сегменти мережі синхронного мовлення були побудовані протягом 2007 — 2008 років. Протягом кінця 2007 і початку 2008 року спеціалістами Київського та Житомирського філій Концерну РРТ разом з підприємством «Квант-Ефір» за кошти державного бюджету побудували сегменти двох зон одночастотне синхронного мовлення в Київській і Житомирській областях (18 і 17 зони відповідно).

У другій половині 2007 року при відвідуванні Одеської області Президентом України було запропоновано забезпечити впровадження цифрового телевізійного мовлення на півдні Одеської області, який відноситься до 70 і 74 зонах. Одеський ОРТПЦ Концерну РРТ забезпечив виконання цього завдання. Мережа розвинена за рахунок коштів розвитку підприємства.

Таким чином, на даний момент мережа працює наступним чином:

Головна станція мультиплексування на 10 ТВ програм стандарту MPEG-4 в місті Києві, на базі обладнання фірми Scopus з системою моніторингу NMCS, розробленої НВП «Квант-Ефір».

Житомирська область (зона мовлення № 17) мовлення здійснюється на 28 ТВ каналі:

— Передавач потужністю 1 кВт — Київська обл., Макарівський р-н, с.Калинівка.
— Передавач потужністю 1,2 кВт — Черняхівський р-н, с. Андріївка.
— Передавач потужністю 250 Вт — м. Житомир, вул. Київська, 102.
— Передавач потужністю 30 Вт — м. Житомир, пр-т Миру, 11.

Доставка ТВ програм до передавача в м. Житомир і н.п. Андріївка здійснюється по ВОЛЗ.

Всі цифрові передавачі працюють з параметрами, які були обрані згідно з рекомендаціями Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», а саме:

— Модуляція — 64-QAM;
— FEC — 3/4;
— FFT — 8k;
— Захисний інтервал — 1/4.

Банери

Интернет реклама УБС