This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРеконструкція та ремонт доріг комунальної власності

У березні 2011 року на засіданні колегії Житомирської облдержадміністрації було обговорено питання «Про стан автомобільних доріг в області та шляхи вирішення питань щодо їх покращення у 2011 році» і прийнято відповідне розпорядження.
Як не прикро, але якість автошляхів на Житомирщині як міжнародного і державного значення, так і доріг загального користування не відповідає належним стандартам. Але особливе занепокоєння викликають сільські та селищні дороги, за облаштування та безпеку експлуатації яких несуть відповідальність сільські та селищні голови.
При підготовці плану соціально-економічного розвитку Андрушівського району на 2011 рік вивчався стан та перспективи розвитку всіх галузей, зокрема — дорожньої, де особлива увага була приділена утриманню доріг комунальної власності. Хоча в нашому районі постійно проводяться роботи по капітальному та поточному ремонту шляхів, але проблема бездоріжжя залишається гострою. Між селами, за деяким винятком, досі можна проїхати тільки зі швидкістю 20 кілометрів на годину. Звичайно, ямковий ремонт проводиться, але термін експлуатації відремонтованих ділянок не перевищує року. А тому голова райдержадміністрації Б. В. Мазур і голова районної ради О. В. Мельник, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 52 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», внесли на розгляд обласної державної адміністрації та обласної ради пропозиції щодо внесення в перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в селах Гальчин, Зарубинці, Нехворощ, Любимівка, Івниця та в місті Андрушівка за рахунок субвенції з державного бюджету. Голова обласної державної адміністрації С. М. Рижук та голова обласної ради Й. А. Запаловський підтримали ініціативу керівників району і на ремонт комунальних доріг у вищеназваних селах виділено з державного бюджету 958 тис. грн. В цих селах, вперше за останні роки, на дорогах з твердим покриттям буде проведено ремонт. Філією «Андрушiвський райавтодор», яка буде виконувати весь обсяг запланованих робіт, вже ремонтуються дороги в Любимівці та Андрушівці. Освоєно майже 12 тис. грн. Відділ Державної автомобільної інспекції Андрушівського РВ УМВС України в Житомирській області перевіряє наявність обов’язкових дорожніх знаків та розміток на дорогах, відновлює їх. Все це сприятиме зменшенню дорожньо-транспортних пригод. В районній раді та райдержадміністрації перебуває на контролі питання щодо проведення вуличного освітлення. Зрозуміло, що й після виконання запланованого обсягу робіт проблема ремонту доріг комунальної власності, облаштування тротуарів та проведення освітлення вулиць не буде вичерпана. Потрібно немало зробити, щоб у кожному населеному пункті нашого району дороги відповідали вимогам сьогодення.

Марія ОЛЕКСЮК

Банери

Интернет реклама УБС