Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРадість відпочинку юних прихожан Андрушівщини

Радість відпочинку юних прихожан Андрушівщини13 липня 2017 року за ініціативою настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Миколая та фінансової підтримки народного депутата Ревеги О.В. маленькі прихожани Андрушівки, с. Нехворощ, с.Бровки, с.Городківка, смт. Червоне в черговий раз побували на атракціонах в парку розваг м.Бердичева.

Перед початком поїздки, як і годиться був відслужений молебень подорожуючим за участю настоятеля о. Миколая, о. Сергія (с. Нехворощ), о Назарія (с.Бровки), о Дімітрія (с.Городківка), о.Миколая (смт.Червоне). Після благословення 86 радісних дітей з батьками та бабусями відправились у двох автобусах на відпочинок. Цього року акція була дійсно масштабна!

В парку діти отримали запрошення, за якими могли безкоштовно покататись на гойдалках, каруселях, електричних машинках, досхочу пострибати на батутах.

І хоч під кінець відпочинку трішки намочив дощик, всі радісні і задоволені поверталися додому.

І батьки, і діти щиро дякують протоієрею Миколаю, матушці Наталії, о. Сергію, о. Назарію, о. Дімітрію, о.Миколаю, депутату Ревезі О.В ., та всім працівникам парку за гарно організований відпочинок.

Нехай всемилостливий Господь благословить вас у ваших добрих справах і дарує многії і благії літа!
Радість відпочинку юних прихожан АндрушівщиниРадість відпочинку юних прихожан АндрушівщиниРадість відпочинку юних прихожан Андрушівщини
Прес-служба Андрушівського благочиння

Банери

Интернет реклама УБС