This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПроведено Всеукраїнську акцію «Запобігти, врятувати, допомогти»

Андрушівка акція29 червня 2014 року у КП ДОЗ «Чайка», за адресою: м. Андрушівка, вул. Тітова, 42 відбулася акція, Запобігти, врятувати, допомогти”.
В Акції взяло участь близько 300 осіб.
Метою проведення акції є — інформування населення про діяльність ДСНС України, що направлена насамперед на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, особливо в частині запобігання травмуванню та загибелі людей під час їх виникнення ;привернення уваги широких кіл населення до питань цивільного захисту.
5ДПРЧ м. Андрушівка та 36ППП смт. Червоне Андрушівського району завжди готові прийти на допомогу своїм мешканцям у ліквідації надзвичайних ситуацій. Для цього і створено „Службу порятунку-101”

У програмі свята висвітлено наступні заходи:

— показові дії пожежників;
— показ обладнання пожежно-рятувальної служби;
— конкурс малюнків на асфальті;
— конкурс малюнків на протипожежну тематику.

Рятувальна техніка, яка була приставлена під час проведення акції „Запобігти, врятувати ,допомогти”, викликала очевидне захоплення в присутніх.
Щодо проведення самої акції „Запобігти, врятувати ,допомогти” в КП ДОЗ «Чайка», то можна чітко зазначити, що вона засвідчила високий рівень реалізації намічених завдань: було досягнуто достатнього пропагандистського ефекту, набуто належної масовості та інформованості, вона залишила після себе очікуваний виховний вплив, була цікавою і приємною для учасників тобто стала культурною подією в житті району.
Також хочемо подякувати всім учасникам за активну участь в Всеукраїнській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області

Банери

Интернет реклама УБС