This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПрофілактиці злочинності — особливу увагу

З перших днів 2011 року ми, працівники прокуратури, працюємо у новому приміщенні. Звісно, що доклали немало зусиль, щоб віднайти необхідні кошти для завершення будівництва, проведення внутрішніх робіт, придбання офісних меблів, комп’ютерної техніки. У приміщенні тепер затишно й тепло (фото). Спеціалісти прокуратури працюють в гарних умовах. Віднині у моїх помічників, слідчого прокуратури, інших спеціалістів є все необхідне для продуктивної праці. Прийом жителів району, які звертаються за допомогою чи консультаціями, проводимо при зачинених дверях. Я щиро дякую керівникам сільськогосподарських підприємств та приватним підприємцям Гринишину Є. Я., Маліновському С. В., всім, хто допомагав в будівництві приміщення. Звичайно, є ще у нас чимало невирішених проблем — не проведено впорядкування прибудинкової території, не всі кабінети облаштовано згідно вимог, все це найближчим часом буде зроблено. Але жителі району вже зараз можуть звертатися зі своїми проблемами в прокуратуру, яка розміщена за адресою: м. Андрушівка, вул. Леніна, 17.
Тут же, у приміщенні прокуратури, наприкінці січня 2011 року відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району.
Основне питання, яке розглядалося на зібранні, — стан і заходи посилення боротьби зі злочинністю на території Андрушівського району. Як не прикро констатувати, але загальний рівень злочинності в районі зріс на 10,9%, крадіжок — з 64 у 2009 році до 97 у 2010-у. Викликає занепокоєння збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми. В минулому році залишились нерозкритими 32 злочини, а профілактична робота, яку проводять працівники райвідділу міліції, є недостатньою. Співпраця із службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, директорами навчальних закладів, органами місцевого самоврядування носить епізодичний характер. Суттєвим недоліком у боротьбі з хабарництвом і корупцією є те, що мало проводиться перевірок дотримання законності суб’єктами підприємницької діяльності, які займаються відчуженням державного й комунального майна, виконання ними податкового законодавства. З метою запобігання вчинення злочинів, дільничні інспектори міліції не здійснюють систематичного контролю за поведінкою осіб, які зловживають спиртними напоями, перебувають під адміністративним наглядом, не працюють. В ході здійснення прокурорського нагляду за проведенням досудового слідства, дізнання працівниками Андрушівського РВ УМВС України в минулому році були виявлені грубі порушення і 20 посадових осіб райвідділу міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Викликає занепокоєння той факт, що серед молоді не зменшується кількість злочинів, пов’язаних із виготовленням, придбанням та збутом наркотичних засобів. На нараді виступив також начальник Андрушівського райвідділу міліції Бенедюк В. Г., який погодився з тим, що працівники кримінальної міліції у справах неповнолітніх, відділення карного розшуку, служби дільничних інспекторів недостатньо займаються профілактикою злочинності. Не вживаються у повній мірі заходи адміністративного впливу до батьків або осіб, які їх заміняють, та ухиляються від обов’язків по вихованню дітей. В роботі наради брав участь заступник прокурора області Кондратюк А. В. У своєму виступі він наголосив, що необхідно приділити більше уваги профілактиці злочинів, пов’язаних з крадіжками майна, корупцією, хабарництвом, розкраданням і привласненням державних коштів, зловживанням владою, перевищенням службових повноважень. Йшла мова про необхідність зосередження зусиль на захисті інтересів держави і громадян у сфері використання лісових та земельних ресурсів, прав громадян на оплату праці, пенсійне забезпечення, соціальний захист. Зрозуміло, що у працівників правоохоронних органів немало роботи. Але поліпшити криміногенну ситуацію в районі можна лише тоді, коли кожен житель Андрушівщини буде дотримуватися чинного законодавства, житиме чесно.

Юрій КОЗЛОВ,
прокурор району

Банери

Интернет реклама УБС