This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПроблеми обговорювали громадою. Малі Мошківці

Малі Мошківці

Нещодавно відбулися збори громадян села Малі Мошківці, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Б. В. Мазур та заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський. Із звітом про роботу сільської ради за минулий рік виступив сільський голова А. І. Шелепа. Зокрема, він зауважив, що хоч і було скрутно з коштами, але впорядкували сільське кладовище, відремонтували приміщення сільської ради, клубу, навели порядок на вулицях, спиляли старі дерева в парку. Не стояли осторонь проблем малозабезпечених односельців — надавали їм матеріальну допомогу. Дільничний інспектор В. М. Яковчук увагу присутніх зосередив на профілактиці правопорушень, зокрема, закликав батьків серйозніше займатися вихованням дітей, слідкувати, аби ті не приходили пізно додому. Перед учасниками зборів виступили лісник О. П. Громчак, голова ветеранської ради З. Ф. Перчук. Останній вів мову про збір коштів за використання пасовиська, говорив про посадку лісу, освітлення сільських вулиць, наведення санітарного стану біля магазину, порядку при одержанні зерна за орендовані паї. Сельчан хвилювали питання оплати за реалізоване молоко з приватних господарств, використання земель запасу, проблеми, що виникли із забезпеченням жителів села питною водою. Виступив перед мошківчанами і голова райдержадміністрації Б. В Мазур, який розповів про стан соціально-економічного розвитку району, дав вичерпні відповіді на запитання. Його виступ поступово переріс у невимушену розмову з людьми. На зборах було обрано новий склад громадських організацій.

Василь Гребенюк,
с. Малі Мошківці

Банери

Интернет реклама УБС