This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПроблеми обговорювали громадою. Червоне

Червоне

На загальних зборах громадян у Червоному звітував про роботу селищний голова Ящук Ю. В., який, зокрема, сказав, що минулого року чимало було зроблено по ремонту дитячого садка, благоустрою та санітарній очистці селища, соціальному захисту різних верств населення. Зокрема, 87 громадянам було надано матеріальну допомогу на суму 33180 грн., проведено ремонт великого залу спорткомплексу. Працює на території ради ПАТ «Червонський цукровик», ДП «Червоненський завод продтоварів», які надають посильну допомогу в утриманні соціальної сфери селища. Ящук Ю. В. поділився з односельцями планами щодо запровадження альтернативного опалення в дитячих дошкільних закладах, проведення опалення в спорткомплексі, заміни пам’ятника загиблим воїнам в центрі селища тощо. На зборах з інформацією виступив дільничний інспектор Яковчук В. М. Директор КП «Червоненський селищний ринок» Журбіцький О. С. інформував про роботу підприємства і запропонував жителям Червоного укласти договори на вивіз сміття з домоволодінь громадян та членів об’єднання співвласників багатоповерхових будинків «Єдина родина». Зав. ветдільницею Ковальчук О. М. доповів про загрозливі хвороби тварин і птиці та роз’яснив методи їх профілактики. Жителі у своїх виступах говорили про наболіле. Прихожани православної церкви святого Миколая запропонували перенести роботу селищного ринку з неділі на суботу. Йшла мова про прийом громадян профільними лікарями ЦРЛ, говорили про необхідність проведення капітального ремонту приміщення філії школи мистецтв. Жителі селища порушували питання благоустрою території населеного пункту, ремонту будинку культури ПАТ «Червонський цукровик». На загальних зборах громадян виступив голова районної ради Мельник О. В., який відмітив злагоджену роботу колективу селищної ради та її депутатського корпусу, які мають підтримку громади селища. Кирилюк О. В., директор ПАТ «Червонський цукровик», у своєму виступі наголосив, що підприємство буде надавати посильну допомогу територіальній громаді у проведенні робіт з благоустрою, зокрема в ремонті дороги по вулиці Залізничній. Олег Васильович подякував громадянам селища за підтримку на виборах до районної ради. На завершення перед учасниками зібрання виступили з концертом місцеві аматори.

Галина Козиренко,
секретар селищної ради

Банери

Интернет реклама УБС