This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПроблеми дитинства – постійно у полі зору районної влади

Нещодавно відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням заступника голови Комісії, заступника голови райдержадміністрації Ю.А.Олексюка. З-поміж питань, винесених службою в справах дітей на Комісію, розглянуто питання залучення дітей до навчання, стан виконання окремими батьками своїх обов’язків по вихованню дітей, профілактична робота з дітьми, які схильні до скоєння злочинів та правопорушень, а також питання зняття та перепризначення опіки та піклування. Покращення погодніх умов та підвищення температури повітря призвело до того, що чимало несумлінних учнів ігнорують навчальний процес у школах, надаючи перевагу прогулянкам на свіжому повітрі. Членам Комісії довелося довго переконувати дітей у необхідності отримання визначеної законодавством середньої освіти та прийнято рішення про ініціювання притягнення до адміністративної відповідальності батьків, які не вважають ганебним систематичний пропуск навчання їх дітьми. Початок сезону городньо-польових робіт негативно вплинув на окремих батьків, які не вміють або не хочуть розумно поєднати роботи на городі та догляд за дітьми. Так, гр. С систематично залишала свою малолітню п’ятимісячну дитину на старших діток дошкільного та молодшого шкільного віку, а сама, з її слів, садила чергового города в односельців. Діти самі не отримували необхідної освіти, при цьому гралися і гуляли, а грудна дитина цілими днями залишалася без догляду і харчування. Згідно рішення Комісії працівниками ГКМСД РВ УМВС України в Житомирській області відносно матері складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків. Оскільки мати свою поведінку пояснила скрутним матеріальним становищем, їй рекомендовано тимчасово на період вирішення проблем влаштувати дитину до дитячого закладу. Хочеться ще раз нагадати усім батькам про їх обов’язок належно виховати своїх дітей, а у літній період посилити контроль за їх дозвіллям та колом друзів.

Тетяна Кондратюк, головний спеціаліст служби в справах дітей райдержадміністрації

Банери

Интернет реклама УБС