This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПривітали із 75-літнім ювілеєм ветерана місцевого самоврядування

Стара Котельня Б Р Срібний2 вересня голова районної ради В.В.Костик разом зі своїм заступником В.Б.Шпаківським, головою профкому працівників органів місцевого самоврядування Т.В.Ломберг,Старокотельнянським сільським головою В.М.Бондарчуком привітали із 75-літнім ювілеєм ветерана місцевого самоврядування, заслуженого працівника сільського господарства, Почесного громадянина Андрушівського району Б.Р.Срібного.
Все своє свідоме життя Борис Романович плекав на рідній землі найсвятіший з усіх скарбів — хліб. Понад тридцять років очолював він найбільші сільськогосподарські підприємства району. Розпочав головування в 1981 році в колгоспі «Україна» с. Гальчин, а в 1987 році його обрано головою правління колгоспу «Більшовик», який згодом було реорганізовано в СТОВ «Старокотельнянське». Очоливши нове велике господарство Борис Романович зумів зберегти потенціал даного господарства і в деякій мірі наростити виробництво сільськогосподарської продукції. Багато важких випробувань випало на його долю, але рідна земля завжди повертала втрачену силу. Нелегка селянська праця була і залишається сенсом його життя. А ще Борис Романович все своє життя активно займається громадською діяльністю. Сім скликань його обирали депутатом районної ради. Вольові якості, моральні чесноти, надзвичайна працездатність та відповідальне ставлення до слова і діла Бориса Романовича знайшли належну оцінку серед односельчан, жителів району та суспільства. Крім почесних звань він має нагороди та відзнаки району, області, держави.
В день 75-річного ювілею висловити свою шану і повагу талановитому організатору, принциповому і вимогливому керівнику, мудрому і надійному другу, активному депутату , Людині з великої літери, фахівцю високого рівня, справжньому патріоту нашого району Срібному Б.Р. прийшли директор СТОВ «Старокотельнянське» А.С.Ракович , який продовжує справу Срібного Б.Р., а також друзі, соратники, всі ті, в чиїй долі є часточка участі Бориса Романовича. Щоб привітати зі славною датою шановану людину прибув із Житомира і колишній керівник району С.Д.Вишневський. Довгою і приємною була телефонна розмова з колегою М.Й. Лімонніком, який нині проживає в Ізраілі, але постійно спілкується з Борисом Романовичем і не забув про ювілей друга . Багато гарних слів та побажань висловили в цей день ювіляру.

Банери

Интернет реклама УБС