This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПравова освіченість — показник громадської свідомості

Правове виховання та профілактика правопорушень серед підлітків — постійно в центрі уваги наших педагогів. Адже нікого не може залишити байдужим зростання злочинності, особливо в підлітковому середовищі. І зумовлене це, на жаль, соціальними процесами у суспільстві. Приміром, в останні роки зростає кількість сімей, не здатних забезпечувати нормальний розвиток своїх дітей як у моральному, так і в матеріальному плані.
В даний час нерідко трапляються розбіжності у поглядах на цінності сім’ї і школи, виникають конфлікти у стосунках батьків і дітей. Небезпечно те, що підліток нерідко опиняється один на один з вулицею, яка штовхає його до наркоманії, алкоголю та розпусти. Школа ж продовжує відстоювати ідеали добра, безкорисливості, чесності, порядності і милосердя. І в цьому вкрай необхідні взаєморозуміння, підтримка батьків. Шляхи вирішення цієї проблеми намагалися віднайти учасники районного семінару з виховної роботи на тему: «Профілактика правопорушень серед учнівської молоді», в якому взяли участь методисти відділу освіти, заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, представники відповідних служб райдержадміністрації. Семінар розпочався презентацією Старокотельнянської гімназії. Присутні обмінювалися досвідом роботи по формуванню правової культури та профілактики правопорушень серед підлітків. Про хід виконання районної Програми боротьби із злочинністю на 2011-2015 роки розповіла методист райметодкабінету Л. В. Ковальчук. На семінарі обговорювалися також питання про стан злочинності серед учнівської молоді та кримінальну відповідальність неповнолітніх, про попередження негативних проявів у дитячому середовищі, вплив сімейного виховання на становлення особистості дитини, про секрети успішної організації батьківських зборів тощо. Педагоги і правоохоронці намагалися віднайти шляхи, якими треба йти до спільної мети — навчити дітей поважати закони, дотримуватися правової культури.

Леся Нишпал,
заступник директора Старокотельнянської гімназії

Банери

Интернет реклама УБС