This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПоложення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Андрушівської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 34 Закону України „Про Державний реєстр виборців” розпорядженням голови районної державної адміністрації від 1 жовтня 2007 року № 585 утворений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в кількості 3 штатних одиниць (начальник відділу, головний спеціаліст, провідний спеціаліст).
Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, також положенням про відділ.
Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:
1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району;
2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.
Відповідно до закону Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.
Створення Державного реєстру виборців дозволить:
а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;
б) спростити процес складання виборчих списків;
в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.
Форма ведення Державного реєстру виборців.
Ведення Реєстру буде здійснюватись в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.
Для ведення Реєстру будуть застосовуються системи кодування, погоджені з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.
База даних Державного реєстру виборців — це будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру. База даних Реєстру може використовуватися лише для таких цілей:
1) складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;
2) уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;
3) надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;
4) перевірки відомостей про виборців, які поставили свої підписи в підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського чи місцевого референдуму, висування кандидата (кандидатів) на виборах Президента України, місцевих рад, сільського, селищного голови, а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.
В базі даних Державного реєстру виборців буде зберігатися наступна інформація про виборця:
1. ідентифікаційні персональні дані;
2. персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;
3. службові персональні дані.
Відповідно до статті 10 Закону ,, Про Державний реєстр виборців ” кожен виборець має право:
— подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;
— знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
— знати про використання своїх персональних даних, зокрема знати, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;
— одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;
— звертатися у порядку, встановленому законом, до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
— оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;
— захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.
Періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
Відділ здійснює щоквартальне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що надаються органами, закладами, установами, організаціями, визначеними статтею 22 Закону України ,, Про Державний реєстр виборців ” :
• до 5 березня кожного року — за грудень попереднього року, січень та лютий поточного року;
• до 5 червня кожного року — за березень, квітень, травень поточного року;
• до 5 вересня кожного року — за червень, липень, серпень поточного року;
• до 5 грудня кожного року — за вересень, жовтень, листопад поточного року.
Порядок уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.
Уточнення персональних даних Реєстру здійснюється відділом ведення Державного реєстру виборців з 1 вересня до 30 листопада кожного року шляхом звернення до виборців, включених до Реєстру, з пропозицією уточнити свої персональні дані.
З 1 до 21 вересня поточного року відділ ведення Державного реєстру виборців надсилає кожному виборцю, який включений до Реєстру, іменне повідомлення на виборчу адресу за відомостями Реєстру.
В іменному повідомленні зазначається інформація про права виборця щодо Державного реєстру виборців та пропонується перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе, а також роз’яснюється порядок звернення до органу ведення Реєстру щодо усунення невідповідностей та неточностей. До іменного повідомлення додається роздрук персональних даних виборця.
Повідомлення про проведення уточнення персональних даних Реєстру публікується в друкованих засобах масової інформації та оприлюднюється на загальнонаціональних теле- і радіоканалах не рідше одного разу на тиждень протягом періоду уточнення (з 1 вересня до 30 листопада), або, у разі зміни строків проведення уточнення персональних даних, протягом періоду уточнення, встановленого розпорядником Реєстру.
На підставі цих відомостей можливо реально скласти достовірні й повні списки виборців, а це, в свою чергу, забезпечить і реалізацію принципу однократності голосування. Реєстр виборців підтримується (актуалізується) постійно. Оновлення відомостей Реєстру носить обов’язковий характер, тобто забезпечується державною структурою ведення Реєстру. Це обов’язок держави, який виникає з права громадян брати участь у виборах. Внесення виборця до Реєстру при цьому зовсім не означає примусу його до голосування, воно розглядається як забезпечення з боку держави можливості проголосувати кожному виборцю. Але при цьому не виключається ініціативний характер повідомлення інформації з боку виборця щодо змін, які необхідно внести до Реєстру, хоча він носить допоміжний характер.
З метою реалізації свого виборчого права голосу на виборах та референдумах звертаємося до жителів Андрушівського району з пропозицією перевірити та уточнити свої персональні дані у списках виборців.
Для цього потрібно особисто звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Андрушівської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: м. Андрушівка, пл.Леніна, 1, кабінет 15.
При собі необхідно мати паспорт або (якщо особа недавно набула громадянство України) тимчасове посвідчення громадянина України.
Довідки за телефоном 2-20-76

Адреса: 13401, Житомирська обл., м. Андрушівка, пл.Леніна, 1 (каб.15)
тел. 8(04136) 2-19-57, факс 8(04136) 2-20-76
e-mail: R18165@drv.gov.ua
Начальник відділу: Міняйленко Микола Олександрович

Банери

Интернет реклама УБС