Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПавло Зібров; «Я підтримую своїми піснями кандидатів, яким довіряю як виборець»

Андрушівка Павло ЗібровНародний артист України Павло Зібров підтримав своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна.

Пісні Павла Зіброва цими погожими осінніми днями звучали у Попільні, Андрушівці та Ружині. На концерти народного артиста України прийшли тисячі людей не лише із райцентрів, а й сусідніх сіл. Адже зірка української естради, улюбленець багатьох поколінь своєю творчістю радує людей уже десятки років, тому і не дивно що його шанувальники є у кожному куточку України. Та й як не любити артиста, який завжди на сцені викладається на усі сто, співає вживу і знайде доречне слово до кожної пісні, до кожного глядача.

Павло Зібров приїхав на Житомирщину підтримати своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна. За словами артиста, під час виборчої компанії його часто запрошують виступити з концертами на підтримку того чи іншого кандидата та перевагу надає тим. кого добре знає і кому теж довіряє як виборець. „Виступати на Житомирщині мені удвічі приємно, бо тут люди щирі, з відкритою душею і співати для них приємно, бо знаю, що моя пісня залишиться у Ваших душах і думках”, — говорив зі сцени Павло Зібров.

Пісні у виконанні Павла Зіброва, які вже давно стали улюбленими для мільйонів українців „День народження”, „Женщина любимая”, „Наталі” та інші артист виконував разом зі своїми шанувальниками. „Такі концерти у нас рідко бувають, а з такими артистами як Зібров це нам за честь подивитися такий концерт. Ми дуже вдячні за таку можливість Святославу Піскуну. Це справжнє свято для усього нашого району”, — каже один із глядачів концерту у м.Андрушівка.
Андрушівка Павло ЗібровПід час концерту на сцену вийшла мешканка Андрушівки Ірина Іщенко разом зі своєю дворічною донечкою Вікторією. За словами жінки її дитина при народженні втратила слух і зараз потребує встановлення слухового апарату. Купити дорого вартісний пристрій родині не вистачало грошей. З проханням про допомогу вони звернулися до кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна і отримали підтримку. „Коли ми звернулися до Святослава Михайловича він не відмовив, пообіцяв допомогти нам. У суботу Вікторії було два роки і саме й цей день нам зателефонували і сказали, що є кошти на слуховий апарат. Це найкращий подарунок для моєї дитини. Ми збираємося їхати у Київ днями купувати ці слухові апарати. Ця допомога неоціненна для нашої дитини і усієї сім’ї. Дуже важливо, що нас почули, допомогли, не обійшли увагою”, — не стримуючи сліз розповідає Ірина.

Святослав Піскун зі сцени привітав усіх глядачів, які прийшли цього дня послухати концерт Павла Зіброва. „Я проїхав по Андрушівському районі і побував більш як у 45 селах і населених пунктах. Я зустрічався з людьми і я дуже щасливий, що знайшов однодумців і людей, які мене розуміють. Я вірю, що усі наші спільні напрацювання у майбутньому будуть реалізовані”, — підкреслив Святослав Піскун.

На завершення концерту кандидат у народні депутати України Святослав Піскун разом із Павлом Зібровим заспівали „Червону руту” і зірвали овації публіки.

Софія Войцехівська

Банери

Интернет реклама УБС