This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниНа Андрушівщині відзначили День Героїв

На Андрушівщині відзначили День ГероївЗ метою вшанування людей, які загинули під час визволення України, 23 травня 2014 року у всіх школах району відбулися уроки пам’яті та виховні години. Такий урок відбувся і в Андрушівській гімназії.
Вчитель історії розповіла учням про тих, хто загинув у боротьбі за нашу свободу та незалежність. Звичайно, всіх сьогодні неможливо згадати, тому що насправді історія України дуже трагічна та жертовна. Адже «репресивна машина» Радянського Союзу нещадно працювала, щоб знищувати всі осередки боротьби за волю та незалежність і формувати радянський народ – єдину спільноту без будь – яких національних ознак.
Голова райдержадміністрації Р.В. Гаврилович, який взяв участь в уроці пам’яті в Андрушівській гімназії, наголосив на тому, що проведення таких заходів вкрай важливе, особливо зараз, коли в країні гинуть люди за нашу свободу та незалежність. Такі уроки потрібно проводити, щоб об’єднати наш народ, а наша держава стала міцною, соборною та вільною.
Очільник району також відвідав с. Яроповичі, де біля пам’ятного хреста, який було встановлено в 2006 році на місці останньої збройної сутички боївки ОУН, відбулася виховна година.
Розпочався захід з виконання гімну України, потім сільський голова розповів присутнім про історію села Яроповичі та героїчну боротьбу патріотів.
Учні школи у своїх виступах пригадали величні сторінки історії України, віддавши данину пам’яті її героям.
Роман Васильович висловив переконання, що у це свято всі українці мають об’єднуватися навколо своїх Героїв. Звернувшись до громади, голова зазначив, що коли сільський голова патріот своєї країни та думає про людей, то і в селі лад.
Вшановуючи пам’ять борців за волю України, присутні запалили свічку пам’яті, поклали квіти до пам’ятного знака та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Банери

Интернет реклама УБС