This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниМісячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності розпочався проведенням акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області з 15 жовтня по 16 листопада проходить «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності». У рамках проведення місячника серед дітей проходитимуть конкурси на кращі малюнок, вірш та роботу декоративно-прикладної творчості на тему «Зробимо життя безпечним!».
Також у в начальних закладах пройдуть «відкриті уроки» з питань безпеки життєдіяльності із залученням працівників підрозділів ДСНС та громадських організацій. Крім того у дошкільних закладах організовуватимуться та проводитимуться ранки профілактичного спрямування, а у школах і ПТУ – вікторини, ігрові та шоу-програми, позакласні заходи тощо.
15 жовтня на території парку ім. Терещенка в місті Андрушівка відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Під час заходу рятувальники зустрілися з дітьми та роз’яснили їм основні правила безпечної поведінки в побуті, на вулиці та при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Із школярами в ігровій формі було проведено пізнавально-навчальні конкурси та вікторини. Гості свята мали змогу позмагатися у спритності, кмітливості та швидкості реагування на надзвичайні події.
Також співробітники ДСНС продемонстрували дітям спеціальне спорядження та техніку. Особливо захоплюючою була демонстрація показових виступів вогнеборців із гасіння умовної пожежі.
Працівники Товариства Червоного Хреста розповіли дітям правила надання першої медичної допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.
Ще багато цікавих та пізнавальних заходів проведуть для дітей та підлітків організатори Місячника. Адже, володіючи необхідним багажем знань, людина ніколи не розгубиться у разі виникнення різноманітних надзвичайних подій чи ситуацій.

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області

Банери

Интернет реклама УБС