This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниКабель HDMI для з’єднання супутникових ресіверів

HDMI — це стандарт інтерфейсу для передачі нестислих аудіо і відео даних у цифровій формі. HDMI представляє собою інтерфейс для з’єднання джерел цифрового аудіо та відео c пристроями відображення і цифровими ресиверами і підсилювачами звуку. Наприклад, кабель HDMI призначений для з’єднання ресиверів, плеєрів, рекордерів, відеокарт з телевізорами і домашніми кінотеатрами.

HDMI дозволяє передавати відео як стандартної чіткості, так і високої чіткості, а також передавати багатоканальний звук. HDMI інваріантний до джерела цифрового відео, оскільки стандарти ATSC, DVB-T, DVB-S, DVB-C служать лише для передачі, а HD-DVD, BlueRay, DVD для зберігання стислих потоків MPEG або H.264, які обробляються декодером, з виходу якого, за допомогою HDMI, незжаті цифрові потоки відео та звуку передаються пристроїв відображення.

При передачі по кабелю HDMI дані відео та звуку кодуються методом TMDS. Дані інтерфейс дозволяє передавати 8-канальний звук у незжатий формі, а починаючи з версії HDMI 1.2 і до 8-каналів однобітних (1-bit) звуку (це формат звуку, який застосовується в дисках Super-Audio CD). Оскільки в HDMI передається і відео і звук, то його сміливо можна назвати «цифровим SCARTом».

Вже на даний момент в даному інтерфейсі можна виділити кілька технологічних рівнів, описуваних послідовними версіями стандарту, а також кілька типів використовуваних конекторів-з’єднувачів.

Типи з’єднань

— На сьогодні є три типи з’єднувачів: Type A, Type B і mini.
— Конектор HDMI Type A має 19 контактів, Коннектор Type B має 29 контактів.
— Type B має розширений відео канал і дозволяє приєднувати пристрою з роздільною здатністю, більшим, ніж 1080p.
— Type A сумісні зі стандартом з’єднання DVI-D Single Link, який використовується в більшості сучасних відеокарт і комп’ютерних моніторів. Таким чином, джерело DVI-D можна підключити до HDMI панелі або монітора через спеціальний перехідник, а пристрій-джерело HDMI до монітора DVI-D. Але в останньому випадку не буде передаватися звук (тому що DVI його не підтримує). Крім того, якщо немає підтримки HDCP, то джерело може або змінити якість виведеного сигналу (наприклад, деградувати його з ТВЧ в стандартне дозвіл), або не виводити взагалі. Практично всі HDMI пристрої підтримують HDCP, але багато DVI пристрої HDCP не підтримують. За аналогією, Type B сумісні з DVI-D Dual Link.

Специфікація

Канал TMDS:

— Передача даних відео, звуку і службових;
— Метод передачі: У відповідності зі специфікацією DVI 1.0; Type A: розділ Single-Link, Type B: розділ Dual Link;
— Частота передачі пікселів відео: Type A: від 25 МГц до 165 МГц, Type B: від 25 МГц до 330 МГц;
— При передачі відеоформатів, частота вибірки яких нижче 25 МГц (наприклад, 13,5 МГц NTSC/480i) дані передаються по схемі повторення пікселів. Передається до 24 біт на піксель не залежно від частоти вибірки, аж до 1080p 60 Гц;
— Тип кодування пікселів: RGB 4:4:4, YCrCb 4:4:4 (8 біт: 8 біт: 8біт), YCrCb 4:2:2 (12 біт, 6 біт, 6 біт);
— Частота дискретизації звуку: 32 кГц, 44,1 кГц, 48 кГц, 88,2 кГц, 96 кГц, 176,4 кГц, 192 кГц;
— Число каналів звуку: до 8.

Канал DDC (Display Data Channel)

— Служить для передачі джерела сигналу технічної інформації про пристрій відображення;
— Передача даних по шині I2C з частотою тактованія 100 кГц;
— Формат даних E-EDID за специфікаціями EIA/CEA-861B і VESA Enhanced EDID (v 1.3).

Банери

Интернет реклама УБС