Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЮвілей благочинного Андрушівського району

Ювілей благочинного Андрушівського району2 серпня 2016 року, в день памяті пророка Божого Іллі, відзначив свій ювілей благочинний Андрушівського округу, архімандрит Макарій (Гаврилів).

Як за звичаєм була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив намісник Тригірського монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук). Йому співслужили благочинний архімандрит Макарій, а також гості із Львівської єпархії — ієромонах Маркіан (Каюмов), Курської єпархії — прот. Димитрій, Рівненської єпархії — ієрей Роман Горобець, Сарнинської єпархії — ієрей Димитрій Шомонка, а ще священики благочиння.

Особливі молитви за Божественною літургією возносили за тезоіменитого архім. Макарія. Після чого намісник архім. Галактіон привітав благочинного з ювілеєм, побажавши крепкого здоровя і довгих років служіння у Престола Царя Небесного.

Від імені всього благочиння і прихожан храму, прот. Святослав привітав архім. Макарія з днем його народження, побажав всього того, що потрібно для людини яка перебуває непрестанно в єдності з Богом, і з вуст якого ніколи не згасає молитва.

В свою чергу архім. Макарій подякував за приємні і теплі слова!
Ювілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського району
Прес-служба Андрушівського благочиння

Банери

Интернет реклама УБС