Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниІнформація щодо повернення військовослужбовців до військових частин

Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несучи службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами, відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
Переважна більшість з них розуміє значимість та важливість завдань, які стоять перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.
Дуже прикро визнавати, що поміж військовослужбовців Збройних Сил України є такі, які не розуміють тієї відповідальності, яку покладає на них держава у ці буремні для нашої країни часи, у той час, вони повинні, навпаки, бути прикладом бездоганного та самовідданого служіння Батьківщині, бути охоронцями України, стояти на варті справедливості та честі.
На даний час поширеними є випадки самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями. Нажаль до числа цих військовослужбовців входять і уродженці Житомирщини.
Військова служба правопорядку у Збройних Силах України, є спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних Сил України, яким постійно вживаються заходи щодо розшуку та повернення до військових частин військовослужбовців, які самовільної залишили.
Однак підтримання високого авторитету Збройних Сил України, дисципліни і правопорядку в її рядах – справа не лише Військової служби правопорядку, а й всього суспільства. І для вирішення проблеми повернення військовослужбовців до військових частин мають докладати зусилля усі органи влади.

Головний спеціаліст з питань зв’язків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.

Банери

Интернет реклама УБС