This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДо відома внутрішньо переміщених осіб в Андрушівському районі

Перебування внутрішньо переміщених осіб на обліку підтверджується довідкою, виданою управлінням праці та соціального захисту населення, згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №509.
Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» термін дії такої довідки становить шість місяців з моменту її видачі.
У зв‘язку з продовженням дії обставин, що визначені у статті 1 цього Закону, термін дії такої довідки продовжується на наступні шість місяців. Для продовження терміну дії довідки внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення М.М.Ляшук

Банери

Интернет реклама УБС