This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДо відома підприємств, установ, організацій Андрушівського району

Постановою КМУ від 04.03.2015р. №105 затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (далі — Порядок).
Для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа управлінню праці та соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з додатком 1 Порядку, погоджений військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.
Отримати більш детальну інформацію можливо в управлінні праці та соціального захисту населення Андрушівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Зозулінського, 5 або за тел.2-11-34.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення М.М.Ляшук

Банери

Интернет реклама УБС