This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДо уваги органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлених підрозділів всеукраїнських громадських об’єднань, благодійних організацій, а також місцевих засобів масової інформації!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» ви маєте можливість подання до Мінмолодьспорту у термін до 1 березня 2017 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премій. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку.
Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення 2016 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.
Довідкова інформація щодо організаційного забезпечення присудження Премій за телефоном (044) 287-24-57 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Інформаційна довідка про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Хто може отримати Премію: молодь до 35 років
Розмір Премії: 50 тис. гривень кожна, у тому числі податок
За що можна отримати Премію:
За особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році за такими напрямами:
1. правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;
2. національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;
3. вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;
4. впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціальнеуразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;
5. популяризація здорового способу життя;
6. утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства;
7. культурно-мистецька та наукова діяльність;
8. захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.
Вимоги до кандидата:
1. особистий внесок щодо реалізації громадських ініціатив на місцевому рівні за відповідним напрямом (факти, які свідчать про досягнення кандидата);
2. соціальний результат, досягнутий внаслідок реалізації громадських ініціатив на місцевому рівні;
3. високий рівень залучення молоді до реалізації проектів, кампаній, заходів;
4. реалізовані проекти, кампанії, заходи;
5. кількість реалізованих проектів, кампаній, заходів.
Нормативно-правова база щодо Премії:
Постанова Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України»; наказ Мінмолодьспорту від 18.01.2016 № 1461 «Про затвердження форми пропозиції та критеріїв висунення кандидата на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України», зареєстровано в Міністерстві юстиції від 12.05.2016 № 710/28840.

Головний спеціаліст з питань звязків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.

Банери

Интернет реклама УБС