Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДо таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочиння

До таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочиння26 червня, в день пам’яті перенесення честної глави прпмч. Анастасії Римлянині з Волині до Житомира, до церковного таїнства сповіді, приступило духовенство Андрушівського облагочиння.
Таїнство сповіді священників очолив, духівник Андрушівського благочиння – прот. Володимир Мудло. Після назидательної проповіді духівника, священники трепетно приступили до святого таїнства покаяння.

Очолив Божественну літургію благочинний Андрушівського округу архім. Макарій (Гаврилів), якому співслужили, священики благочиння.

По закінченні Божественної літургії було відслужено молебень до святої угодниці Божої преподобномучениці Анастасії, після чого благочинний привітав всіх присутній Анастасій з Днем ангела, а також привітав священиків з таїнством покаяння і прийняттям Христових тайн, побажавши, щоб Господь укріпляв, і допомагав духовно кожному із нас, особливо в теперішній час коли потрібна особливо, усилена молитва за православний народ, також побажав крепості духовної і тілесної, і щоб Боже благословіння завжди перебувало на всіх нас.
До таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочинняДо таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочинняДо таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочинняДо таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочинняДо таїнства сповіді приступило духовенство Андрушівського облагочиння
Прес-служба Андрушівського благочиння

Банери

Интернет реклама УБС