This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДень Державного Прапора України в Андрушівці

День Державного Прапора України в АндрушівціЦьогорічний День Державного Прапора України проходив під гаслом «У сяйві синьо-жовтім зустріли ми нову добу». Святкова колона з прапорами, жовтим і синім полотнищем під супровід духового оркестру пройшла містом від районного будинку культури до площі Т.Г.Шевченка. Урочистості розпочали із Державного гімну України. Вітаючи зі святом голова районної ради Сергій Марценюк наголосив, що в цьому році ми святкуємо 10-у річницю торжества історичної справедливості до найбільшої святині незалежної України — Прапора. Вперше офіційно він замайорів на куполі Верховної Ради України в 1991 році під час проголошення незалежності України. На вшанування багатовікової історії України та виховання в громадян поваги до державних символів 23 серпня 2006 року започатковане свято Державного Прапора України. День Державного Прапора — це свято всіх поколінь українців. Це — данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Під державним стягом нині українські патріоти боронять незалежність і цілісність країни на сході. На завершення Сергій Михайлович висловив упевненість, що кожен з нас готовий зробити все від нього можливе для процвітання нашої країни, зміцнення її позицій на геополітичному просторі, щоб державні символи України упізнавали і поважали в усьому світі, та побажав всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни. Свої вітання висловив учасникам зібрання і голова районної державної адміністрації О.М.Дудар. Почесне право підняти Державний Прапор України було надано представникам трьох поколінь : ветерану Другої світової війни, учаснику бойових дій, Кавалеру ордена Слави, почесному жителю міста Андрушівка Семенову Михайлу Олексійовичу, учаснику антитерористичної операції на Сході України Андрію Никодюку та учаснику мотопробігу, що стартував на честь свята в Андрушівці, Андрію Благому. Учасники зібрання поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка. До свята була приурочена і виставка картин Гебрич Валентини Іванівни – художниці із с.Стара Котельня.
День Державного Прапора України в АндрушівціДень Державного Прапора України в АндрушівціДень Державного Прапора України в АндрушівціДень Державного Прапора України в АндрушівціДень Державного Прапора України в Андрушівці

Банери

Интернет реклама УБС