This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниБлагодійна допомога від Фонду «Рідне Полісся»

Благодійна допомога від Фонду Рідне Полісся24 січня в Андрушівці з місією милосердя побували гості – представники Благодійного фонду «Рідне Полісся», який очолює В. І. Стасюк. Свою благородну гуманітарну місію Фонд здійснює під егідою Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян», президентом якого є С. В. Войтенко. Ця організація об’єднує людей різних за фахом, політичними уподобаннями, яких єднає почуття земляцтва, любові до того куточка рідної України, який називаємо малою батьківщиною, тієї землі, де виколихала нас ненька, яка дарувала нам свої багатство і красу, годувала хлібом, вирощеним на ній.
Люди, що входять в Земляцтво підтримують тісні зв’язки з рідними місцями не лише в дні радості, а й смутку, щоб триматися разом, допомагати своєму краю, один одному, бо всі саме тепер зрозуміли, що в єдності наша сила.
Отож і заступник голови Благодійного фонду «Рідне Полісся», який опікується військовими частинами, котрі задіяні в антитерористичній операції, шпиталями, пораненими воїнами та інвалідами, та Громадської ради при Міністерстві оборони України генерал-майор запасу П. Г. Гаращук, виконавчий директор Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян» В. М. Барановський та представники Житомирської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» прибули в наш район, щоб надати допомогу центральній районній лікарні, котра лікує земляків, в тому числі і учасників АТО та членів їх родин.
Гості, насамперед, зустрілися з головою райдержадміністрації О. М. Дударем, а потім в супроводі заступника голови районної ради М. М. Ляшука та керівника апарату райдержадміністрації О. Ю. Савенка побували в центральній районній лікарні, де їх зустрів головний лікар Ю. В. Ющинський. З ним прибулі вели мову про проблеми медичного закладу. Вони відвідали спочатку пологове відділення, цікавилися у старшої медичної сестри В. А. Вигівської, чи мають вони необхідне медичне обладнання, пообіцяли допомогу в цьому плані та вручили комплект для новонародженого майбутній мамі К. М. Кумечко. Ще 7 таких подарунків одержать для своїх малят Т. А. Грищенко з Волосова, О. В. Климчук з Городківки, А. О. Гаєвська з Нової Котельні, М. В. Захаревич, В. О. Слюсар, І. В. Мельник, Н. А. Омельянченко з Андрушівки.
Благодійники зустрілися також з медперсоналом, розповіли про мету свого візиту і передали допомогу: 5 інвалідних візків, 3 ходунків, 3 ролятори, комплекти постільної білизни, лікарські халати. Таку підтримку одержали й медичні заклади майже всіх районів нашої області, а також різних регіонів України, зокрема військові шпиталі Львова, Харкова, Одеси, Маріуполя на загальну суму 67 млн. грн. Представники Фонду і Земляцтва незабаром відвезуть гуманітарну допомогу в медичні заклади Слов’янська, Краматорська, інших міст східної України, щоб підтвердити те, що Схід і Захід нашої держави були і будуть завжди разом. А передали цю підтримку Україні громадяни Нідерландів та Швеції, які мають українське походження, а також громадські організації цих країн. Це значить, що долею України переймаються не тільки українці, бо це їх рідна земля, а й вся європейська спільнота.
Благодійна допомога від Фонду Рідне Полісся
За матеріалами редакції газети «Новини Андрушівщини»

Банери

Интернет реклама УБС