Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниБердичівський коледж промисловості, економіки та права оголошує прийом студентів на 2011-2012 н.р.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права
Оголошує прийом студентів на 2011-2012 н.р.

Денне відділення (на базі 9 та 10 класів) за спеціальностями: ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів; технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство; фізичне виховання. Абітурієнти на базі 9 та 10 класів зараховуються на денне відділення коледжу за результатами вступних випробувань у коледжі.
Документи приймаються з 1 по 22 липня 2011р.

Заочне відділення (на базі 11 класів) за спеціальностями: технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство. Абітурієнти на базі 11 класів зараховуються на заочне відділення коледжу: — за результатами вступних випробувань у коледжі для осіб, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше; — за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2008, 2009,2010 або 2011 p.p. Документи приймаються з 30 липня по 28 серпня 2011р. Відділення післядипломної освіти (на базі вищої освіти) за спеціальностями: економіка підприємства; бухгалтерський облік; фінанси і кредит. На відділення післядипломної освіти абітурієнти зараховуються до коледжу за поданням документа про вищу освіту (I-IV рівня акредитації). Випускникам коледжу надається право вступу за спорідненими спеціальностями до Державних ВНЗ IV p.a. за співбесідою (без сертифікатів) за скороченим терміном навчання. За довідками звертатись за тел.: (04143) 2-00-67; 2-10-75.

Банери

Интернет реклама УБС