This page will be blocked on 20th April. To avoid this, please upgrade to PRO or VIP plan for only 41 UAH a month in your hosting panel.
This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАндрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області інформує

Інструкція про заходи пожежної безпеки у службових приміщеннях (офісах).
1.Галузь застосування
Ця Інструкція поширюється на службові приміщення і визначає вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки в цих приміщеннях.
Інструкція є обов’язковою для вивчення та виконання всіма працівниками та відвідувачами, які знаходяться у службових приміщеннях, а також обслуговуючим персоналом.
2.Вимоги пожежної безпеки
Меблі та обладнання мають розміщуватись таким чином, щоб забезпечувався вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з приміщення (завширшки не менше 1 м). Евакуаційні шляхи та виходи необхідно постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.
У міру накопичення та після закінчення роботи горючі відходи слід прибирати у спеціальні сміттєзбірники.
Електромережі, електроприлади і апаратура повинні експлуатуватися тільки у справному стані з урахування вказівок та рекомендацій підприємств-виготовлювачів.
У разі виявлення пошкоджень електромереж, вимикачів, розеток та інших електровиробів слід негайно вимкнути їх та вжити необхідних заходів щодо приведення у пожежобезпечний стан.
Документи, папір та інші горючі матеріали слід зберігати на відстані не менше 1м від електрощитів, електрозборок і електричних кабелів; 0,5м від електросвітильників; 0,6м від сповіщувачів автоматичної пожежної сигналізації та 0,15м від приладів центрального водяного опалення.
Засоби протипожежного захисту слід утримувати у справному стані. Усі працівники повинні вміти користуватись наявними вогнегасниками, іншими первинними засобами пожежогасіння, знати місце їх знаходження. Відстань від найбільш віддаленого місця приміщення до місця вогнегасника не повинна перевищувати 20м.
У службових приміщеннях не допускається:
— влаштовувати тимчасові електромережі, прокладати електричні проводи безпосередньо по горючій основі, експлуатувати світильники зі знятими ковпаками (розсіювачами);
— захаращувати підступи до засобів пожежогасіння;
— курити, використовувати легкозаймисті рідини;
— проводити вогневі, зварювальні та інші роботи без спеціального дозволу;
— вмикати електронагрівальні прилади (чайники, кип’ятильники тощо) без негорючих підставок та в місцях. де їх використання не передбачено (або заборонено) керівником (власником).
Відповідальний за протипожежний стан службових приміщень після закінчення роботи зобов’язаний:
-оглянути приміщення. переконатись у відсутності порушень , що можуть призвести до пожежі;
-вимкнути освітлення електроживлення приладів та обладнання винятком електрообладнання, яке за вимогами технології повинно працювати цілодобово).
3. Обов’язки та дії працівників у разі пожежі
У випадку пожежі терміново повідомити пожежну охорону по телефону:
101, 2-18-09 ( з мобільного теж 101 )
вказати при цьому адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей своє прізвище.
Організувати евакуацію людей та матеріальних цінностей.
Повідомити про виникнення пожежі адміністрацію та чергового (за його наявності).
Вимкнути у разі необхідності струмоприймачі та вентиляцію.
Розпочати гасіння пожежі наявними первинними засобами пожежогасіння.
Організувати зустріч підрозділів пожежної охорони та надати їм консультаційну та іншу допомогу в процесі гасіння пожежі.

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області

Банери

Интернет реклама УБС