This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАндрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області інформує

Протягом жовтня-листопада 2014 року проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності» в якому взяли участь всі ЗОШ та ДНЗ м. Андрушівки та Андрушівського р-ну. За що хочемо подякувати всім учасникам та ще раз нагати правила пожежної безпеки!
БАТЬКИ – задумайтесь над цим!
За 11 місяців 2014 року в Андрушівському районі виникло 59 пожеж,– у вогні загинуло 2 особи та 1 травмований (на щастя діти не постраждали).
Біда найчастіше трапляється там, де батьки залишають без нагляду своїх дітей, забувають про те, що вони можуть, знайти сірники чи запальнички.
Враховуючи вищенаведене, та з метаю проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей ПОПЕРЕДЖАЄМО:
-шановні батьки, не залишайте без нагляду на тривалий час своїх малолітніх дітей;
-такі небезпечні предмети, як сірники та запальнички, зберігайте лише в місцях недоступних для малечі;
-не дозволяйте дітям без вашого контролю запалювати свічки, керосинові лампи;
-забороняйте їм привабливі та водночас небезпечні забави з петардами, саморобними хлопавками та іншими вогненебезпечними предметами. Є ігри набагато цікавіші та змістовніші.
Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все залежне від вас, щоб зберегти своє майно і життя від вогню!

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області

Банери

Интернет реклама УБС