This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАндрушівщина відзначає День скорботи і пам’яті жертв війни

22 червня у м. Андрушівка відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Рано-вранці, 73 роки тому, без оголошення війни на територію Радянського Союзу вторглися німецько-фашистські загарбники. У перші ж години на захист Вітчизни піднялися тисячі осіб. Ціна перемоги дуже велика, за роки Великої Вітчизняної війни загинули 26,6 млн осіб, з них понад 15 млн. — мирні жителі.
Великі втрати понесла Україна, на території держави загинуло понад 5,5 млн мирне населення, на фронті загинули 2,5 млн солдатів.
В межах заходів вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні голова районної ради В.В.Костик , голова районної державної адміністрації Р.В.Гаврилович спільно з громадськістю міста поклали квіти до братської могили на Алеї Слави м.Андрушівка.

В.В.Костик у зверненні до жителів міста з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні зазначив, , що Україна в роки Другої світової війни «понесла колосальні людські втрати».
«Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими в найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони загиблих українців. Ми віддаємо данину поваги і любові ветеранам за їхній героїзм і жертовність. «, — сказав Віктор Васильович. День пам’яті жертв війни був введений напередодні 60-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., війни в історії українського народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.
5541 житель району не повернулися з фронтів Другої світової війни, 405 земляків пропали безвісти.
На території району загинуло 35 партизанів і підпільників, розстріляно , закатовано в гетто і жандармерії понад дві тисячі мирних жителів.
На військовому кладовищі в селі Івниця та в 54 братських і 17 одинночних могилах в селах району покояться останки 1857 героїв, які віддали своє життя захищаючи та визволяючи наш район.
2568 чоловік, переважно молоді, були насильно вивезені на каторжні роботи до Німеччини. Багато з них не повернулися.
Cвята пам’ять про ту грізну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Банери

Интернет реклама УБС