This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 години16 жовтня — День працівників харчової промисловості

Честь марки — насамперед

Ось уже друге десятиліття на вітчизняному продовольчому ринку чільне місце займає продукція ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» під торговою маркою «Золотава».
Напередодні професійного свята — Дня працівників харчової промисловості я мала розмову з генеральним директором підприємства О. Ю. Матвієнко.
— Оксано Юріївно, розпочнемо з найприємнішого: у Вашому кабінеті бачу до двох десятків Грамот, дипломів, подяк. Їх, зрозуміло, за «так» не дають, видно споживач давно вже оцінив якість продукції вашого підприємства.
— Вже 10 років поспіль ми представляємо продукцію підприємства на Міжнародній сільськогосподарській виставці «Агро» в експозиції Житомирської області. Цього року її було визнано однією з кращих, на чому наголосив прем’єр-міністр М. Я. Азаров. А ще маємо відзнаки за участь у виставці «Київська осінь», де ми вже продаємо свою продукцію за доступними цінами. Найкраща реклама — це якість продукції і, звичайно, великий асортимент. Підприємство випускає зараз 14 видів сиру твердого, 18 — спреду, масло.
— Для цього треба мати вдосталь сировини. Скільки молока ви переробляєте за добу?
— Зараз — 100 тонн, а в літню пору можемо прийняти і переробити до 300 тонн. Із здавачами розраховуємося двічі на місяць. Закупівельна ціна за літр молока зараз — 2 грн. 50 копійок. З відродженням у господарствах тваринницької галузі молочного напрямку ми мали б більше сировини, а господарства — живих грошей.
— Для такої кількості товару треба мати широкий споживчий ринок, постійних клієнтів, чітко налагоджену систему «виробник-покупець»?
— З цим проблем немає. У кожному обласному центрі маємо своїх торгових представників. Продукцію доставляємо своїм транспортом. Постачаємо її також в Молдавію, торгували з Казахстаном, тимчасово призупинили торгівлю з Росією. Зараз йдуть наші поставки в Єгипет, Лівію, Сирію. Самі розумієте, які вимоги ставляться до нас як виробників. Весь колектив з 546 чоловік працює над тим, щоб під маркою «Золотава» споживач купляв продукцію високої якості, в широкому асортименті. Заради цього колектив наш працює чітко, як годинниковий механізм, цілодобово — у три зміни. Обсяг реалізації продукції в діючих цінах за 9 місяців склав 198 мільйонів гривень. Ні по зарплаті, яка становить в середньому до півтори тисячі гривень за місяць, ні по платежах у фонди заборгованості не маємо. Успіх кожної справи вирішують люди, такі, на яких можна покластися, як на самого себе. У нас це головний бухгалтер Т. П. Ріпінська, її заступник В. Т. Владика, мікробіолог Л. С. Горлатих, начальник відділу кадрів О. В. Остап’юк, начальник прийомно-апаратного цеху А. О. Захлібна, начальник сирцеху В. М. Воєвода, начальник цеху сухого молока Л. П. Юзва, начальник маслоцеху О. М. Гриневич, головний інженер М. М. Соболюк. Я хочу сказати, що інвестор наш не помилився, коли залишив без змін такий ось склад інженерно-технічних працівників. Є у нас молоді і перспективні кадри — головний технолог Ю. В. Горкун, заступник начальника лабораторії Я. М. Павлушко. Користуючись нагодою, я хочу привітати з професійним святом і згаданих працівників, і всіх робітників основних та допоміжних цехів, які щоденною добросовісною працею примножують успіх колективу, дорожать честю підприємства. Хай у кожній родині поселяться радість і добро, легко працюється, збуваються мрії, хай щастить сьогодні, завтра і повсякчас.
— Дякую за розмову. І Вам, Оксано Юріївно, особисто бажаємо задоволення від роботи, такого ж ентузіазму і відданості, з яким ви працюєте на підприємстві ось уже 27 років. Всього найкращого Вам і Вашому колективу.

Бесіду вела Лідія Наконечна
andrushivka-blog.pp.ua

Банери

Интернет реклама УБС