This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЯк подати заявку на ремонт радіоточки

Для подачі заявки на ремонт радіоточки або для перевірки наявності вже зареєстрованої заявки в автоматичному режимі за номером 0800506575 Вам необхідно:
Зателефонувати на лінію бюро ремонту радіоточок компанії «Укртелеком» за номером 0-800-506-575.
ВАЖЛИВО! Ідентифікація послуг радіо та реєстрація заявки на ремонт радіо здійснюється за номер телефону фіксованої мережі Укртелеком. Тому необхідно ввести номер телефону на початку обслуговування.
1. Після привітання та вибору мови обслуговування (якщо Ви телефонуєте вперше) автоінформатор пропонує на вибір:
— Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за номером, з якого телефонуєте, залишайтесь на лінії;
— Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за іншим номером, натисніть «*» та цифру «1» та після звукового сигналу, введіть номер телефону, за яким виникли складнощі. Номер необхідно вводити в форматі: [нуль], [код міста/населеного пункту], [номер телефону]. Загалом 10 цифр. Наприклад, для міста Полтави номер може мати такий вигляд 0532 112233.
2. Далі, автоматизована система почне реєстрацію заявки.
3. Якщо вже є зареєстрована заявка на ремонт радіо, яка на даний момент знаходиться в роботі, система проінформує про наявність заявки. В цьому випадку зареєструвати нову заявку на ремонт радіо неможливо.
4. Якщо в системі відсутня заявка на ремонт радіо, система повідомить про реєстрацію нової заявки: «Дякуємо. Ваша заявка на ремонт радіоточки зареєстрована. Заявка буде розглянута протягом 24 годин з дати реєстрації за виключенням вихідних та святкових днів».
Заявка на ремонт радіо зареєстрована. Очікуйте вирішення!

Сектор ееономіки та розвитку інфраструктури

Банери

Интернет реклама УБС